“Tombud” Tomasz Wicherek

Dodaj |

O FIRMIE

Firma istnieje i prężnie działa na polskim jak i zagranicznym rynku blisko 22 lata, gwarantując tym samym ogromne doświadczenie i solidność wykonywanych obiektów. Przez te wszystkie lata najwyższy cel jaki sobie stawialiśmy i stawiamy nadal, to zadowolenie klienta oraz jakość wykonywanych prac, co mogą potwierdzić liczne listy referencyjne.  Klientom zawsze służymy pomocą i doświadczeniem na każdym etapie inwestycji – od planowania, projektowania aż po roboty wykończeniowe.

P.W. TOMBUD to głównie kompleksowa realizacja obiektów przemysłowych na terenie całego kraju, wykonanych w systemie lekkiej obudowy. Poprzez zastosowanie najlepszych materiałów i najnowszych technologii gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych usług, a dzięki terminowości i szybkiej realizacji dostosowujemy się do wysokich wymagań inwestorów. Budujemy hale produkcyjne, magazynowe, stacje kontroli pojazdów, przechowalnie, obiekty inwentarskie, produkcji rolnej oraz pawilony i kontenery.

Posiadamy „Świadectwo Kwalifikacyjne” wydane przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicachuprawniające do wykonywania, montażu i remontów spawanych konstrukcji stalowych, każdorazowo konstrukcje te przechodzą badania nieniszczące które pomagają nam zapewnić najwyższą jakość złączy spawanych.

P.W. „TOMBUD” Tomasz Wicherek jest również „Autoryzowanym Partnerem Ruukki w zakresie Hal Systemowych” „o numerze 1” oraz „Autoryzowaną Firmą Montażową Ruukki” co znakomicie świadczy o renomie jaką zdobyła nasza firma. System Hal Stalowych Modułowych stanowi gotowe i kompleksowe rozwiązanie dla małych i średnich obiektów (od 150m2 do 6600m2).

Posiadamy własny transport samochodowy, 3 żurawie samojezdne, mechaniczne pomosty robocze, samojezdne podnośniki koszowe, dla własnych potrzeb oraz świadczymy usługi w tym zakresie.

Firma nasza zatrudnia ponad 100 pracowników. Są to w dużej części montażyści i ślusarze z wieloletnim doświadczeniem w montażu lekkiej obudowy. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę techniczną gwarantującą prowadzenie różnego rodzaju budów. 

Wykonując obiekty P.W. TOMBUD Tomasz Wicherek zawsze korzysta z materiałów, znanych i renomowanych firm, posiadających atesty, aprobaty techniczne i niezbędne certyfikaty.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u