“Toner” FH

Dodaj |
  • FIRMA
  • OFERTA

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom Firma Toner prezentuje serwis, który pozwoli przybliżyć naszą ofertę, w której znajdują się miedzy innymi: tonery, tusze, papier, artykuły biurowe oraz pozostałe materiały eksploatacyjne a także aktualne promocje oraz kontakt z nami.

Nasi pracownicy są gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania związane z ofertą, jak również udzielić wszelkiej pomocy technicznej związanej z doborem odpowiednich produktów.

Posiadając wieloletnie doświadczenie jesteśmy przekonani, że będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani

Firma Handlowa TONER istnieje na rynku od 1998 roku. Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem Firm i Odbiorców indywidualnych w materiały eksploatacyjne (tusze, tonery, bębny) do: faksów, drukarek, kserokopiarek oraz papier i materiały biurowe.

Nasze produkty odznaczają się wysoką jakością polecamy zakup oryginalnych tonerów czy tuszy a także wysokiej klasy zamienników renomowanych Firm.

Proponujemy Państwu nawiązanie współpracy w zakresie dostawy wyżej wymienionych towarów. Jesteśmy przekonani, że w pełni spełnimy Państwa wymagania zwłaszcza, że posiadamy niezbędną praktykę i wiedzę w handlu materiałami eksploatacyjnymi. Dla stałych klientów oferujemy korzystne rabaty. W trakcie dotychczasowej działalności nawiązaliśmy i utrzymujemy współpracę z wieloma znanymi i renomowanymi Firmami.

Wszelkie zamówienia przyjmujemy telefonicznie, faksem lub emailem. Zamówiony towar dostarczamy na miejsce.

Nasza siedziba mieści się w Tarnowie przy ulicy Najświętszej Marii Panny 13.

Oferta Firmy Toner jest bogata jak i bardzo obszerna, dlatego przedstawiamy ogół naszego asortymentu. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo wszystko jeśli chodzi o materiały eksploatacyjne począwszy od tonerów do artykułów biurowych.

Chcemy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań do obsługi naszego Klienta a zadowolenie jest dla nas najwyższym priorytetem.

Zapraszamy do odwiedzenia zakładki promocje, w której znajdą Państwo aktualne obniżki cenowe na wybrane produkty takie jak tonery, tusze, papier czy akcesoria biurowe.

TONERY: oryginalne, kompatybilne

TUSZE: oryginalne, kompatybilne

TONERY DO KSEROKOPIAREK: oryginalne, kompatybilne

PAPIER: do każdego urządzenia

ART. BIUROWE: długopisy, taśmy klejące, zeszyty, kleje itd.


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u