TOP-TOMYŚL Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska

Dodaj |

O Firmie

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska TOP TOMYŚL w Nowym Tomyślu rozpoczęła swoją działalność w 1945 r. Od tego czasu przyjęła zasadę produkowania wyrobów najwyższej jakości, co zaowocowało przyznaniem pierwszego w kraju znaku jakości Q na masło, i wielu kolejnych medali, odznaczeń i wyróżnień za dostarczane klientom produkty.

Mleko wykorzystywane do produkcji, pochodzi tylko i wyłącznie z obszaru województwa Wielkopolskiego. Producenci mleka są członkami Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Nowym Tomyślu. Lokalna wiedza i tradycja oraz stosowana Dobra Praktyka Rolnicza wpływają na  wysoki poziom chowu krów oraz gwarantują najwyższą jakosć pozyskiwanego surowca, bardzo ważną przy produkcji wyrobów swieżych. Na dzień dzisiejszy skupujemy najwyższej i powtarzalnej jakości mleko w ilości 10 000 000 litrów rocznie, które jest pod pełną kontrolą laboratoryjną.

Obecnie Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Nowym Tomyślu jest nowoczesnym zakładem, oferującym szeroką gamę przetworów z mleka: śmietanę, śmietankę, twaróg, twarożki smakowe, jogurty naturalne i smakowe, masło, maskremy, maślanki i kefir oraz  gzik. Jednak kluczowym produktem znanym w Polsce i Europie jest wielkopolski ser smażony. Produkt wytwarzany zgodnie z tradycyjną recepturą zgłoszony do UE o rejestrację Chronionego  Oznaczenia Geograficznego.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u