Torsystem Butzbach sp. z o.o.

Dodaj |

O Firmie

Torsystem Butzbach sp. z o.o. koncentruje się na dostarczaniu efektywnych i rzetelnych rozwiązań w zakresie bram przemysłowych. Firma znajduje się w Kamieńcu Ząbkowickim i na polskim rynku działa nieprzerwanie już od 2000 roku. Torsystem Butzbach sp. z o.o. to przede wszystkim produkcja bram przesuwnych, szybkobieżnych i spiralnych. W swojej ofercie posiadają również cztery modele bram hangarowych i wielkogabarytowych. Różnią się między sobą materiałem, systemem działania i prowadzenia. Rampy przeładunkowe Torsystem Butzbach sp. z o.o. są uniwersalne i przeznaczone do każdego rodzaju pojazdu dostawczego i różnych metod załadunku. Firma montuje rampy z językiem wysuwnym i uchylnym. Współpracując z wieloma dostawcami komponentów do produkcji bram z Europy dajemy Ci produkty najwyższej jakości. Odwiedź naszą stronę i zapoznaj się z produktami.

 

Opinie

Bardzo polecam Torsystem. Profesjonalna pomoc od wyboru odpowiedniej bramy, aż do samego montażu”

“Szukając odpowiednich bram do magazynu trafiłem na Torsytsem. Bardzo bogata oferta bram przemysłowych. Specjaliści pomogli mi dobrać odpowiednią bramę, która do dziś spełnia swoje zadania”

“Polecam każdemu zakup bram i ramp w tej firmie.”

“Ponad rok szukaliśmy rzetelnej firmy, która spełni nasze wszystkie oczekiwania i wymagania, pod względem wyboru odpowiedniej bramy. Interesowały nas bramy Butzbach, które przepuszczają dużo światła i chronią produkty przed promieniami UV. Znaleźliśmy je w Torsystem. Specjaliści zajęli się także całym montażem. Polecam!”

 
 


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u