“Trans-Service” Transport Krajowy i Międzynarodowy. Płatek Jan

Dodaj |

O Firmie

Jesteśmy firmą transportowo-spedycyjną działającą w Polsce i za granicą od 1992r. Specjalizujemy się w organizacji przewozu ładunków przekraczających dopuszczalne parametry.

Oferujemy Państwu całokształt spraw związanych z transportem sprzętu ciężkiego:

– ekspertyzy tras przejazdu, mostów, wiaduktów

– uzyskiwanie właściwych zezwoleń specjalnych

– ubezpieczenie ładunku

– wszystkie opłaty drogowe związane z wykonywaną usługą

– demontaż infrastruktury drogowej

– zmianę organizacji ruchu drogowego

– profesjonalny pilotaż

– eskortę policji oraz asystę innych służb

– specjalistyczne usługi warsztatowe

Solidność i elastyczność oraz wieloletnie doświadczenie w branży transportowej czyni z nas wiarygodnego partnera w Państwa interesach.

 

Sprzęt

CIĄGNIKI

Dysponujemy nowoczesnymi samochodami firmy VOLVO oraz licencjonowanymi kierowcami z dużym doświadczeniem, od wielu lat pracującymi w branży. Ponad 20 pracowników, tworzących zgraną i kompetentną załogę, dzięki swoim umiejętnościom doskonale dba o powierzony im ładunek. Klient ma możliwość kontroli i nadzoru przebytej trasy dzięki systemowi pozycjonowania pojazdu GPS w każdej fazie transportu.

NACZEPY

Sprzęt, na którym pracujemy ma szeroki wachlarz zastosowań i dzięki temu potrafimy zaoferować klientom dopasowanie się i indywidualne podejście do ich potrzeb.

Każdy transport ładunku ponadnormatywnego jest osobno skalowany i dopasowywany do szczególnych wymagań klienta.

Dysponujemy specjalistycznym taborem, umożliwiającym przewiezienie nietypowych i nienormatywnych ładunków. Posiadamy własne zaawansowane technologicznie naczepy niskopodwoziowe renomowanych producentów, takich jak Broshuis, Nooteboom i Goldhofer, spełniające wszystkie rygorystyczne wymogi techniczne.

PILOTY

Bezpieczeństwo transportu ładunku od miejsca załadunku do miejsca docelowego zapewniają, posiadane przez nas samochody pilotażowe

   

 

Warsztat

Posiadamy własną bazę techniczną wyposażoną w zaplecze warsztatowe napraw samochodów. Niezawodny sprzęt, nowoczesny obiekt, wykwalifikowana kadra pracownicza, dogodny dojazd, sprawna i szybka obsługa czeka na Ciebie.

Zapraszamy codziennie w godzinach: 7:30 – 15:30

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u