“Transfer Multisort Elektronik” Sp. z o.o.

Dodaj |

 

Firma Transfer Multisort Elektronik powstała w 1990 roku jako niewielki rodzinny sklep, zajmujący się sprzedażą szerokiego asortymentu elementów elektronicznych do serwisu i drobnej produkcji. Po dwóch latach działalności zajęliśmy się nowatorską, na ówczesne czasy, sprzedażą wysyłkową elementów i dostarczaniem katalogów oferowanych produktów. Wraz z rozwojem gospodarki krajów Europy Centralnej i Wschodniej nasza firma pozyskiwała nowych klientów i wprowadzała nowe grupy produktów. Z czasem wprowadziliśmy ISO 9001:2001 i sprzedaż za pomocą strony internetowej. Powstało nowe centrum logistyczne, dzięki któremu możemy sprawnie i szybko dostarczać zamówiony towar nie tylko do krajów Unii Europejskiej, ale także Rosji, Ukrainy czy krajów arabskich. Obecnie TME jest największym dystrybutorem elementów elektronicznych w Europie Centralnej i Wschodniej. Obsługujemy kilkadziesiąt tysięcy firm w ponad 30 krajach i wysyłamy prawie 1000 paczek dziennie. Wśród oferowanych produktów znajdą Państwo wyroby większości istotnych producentów komponentów elektronicznych. W naszym zespole pracuje kilkudziesięciu inżynierów z dziedziny elektroniki, elektromechaniki i automatyki, a także konsultantów gotowych służyć Państwu radą i informacją. 
Bardzo istotnym i pomocnym elementem naszej działalności jest strona internetowa, za pomocą której wielu klientów nie tylko dokonuje zakupów, ale także uzyskuje istotne informacje.

Ze względu na dynamiczny rozwój i nieustanne poszerzanie oferty, w kwietniu 2009 roku firma TME rozpoczęła rozbudowę swojej siedziby. 

Prace zostały podzielone na 3 etapy. 
Dwa pierwsze obejmują budowę nowoczesnego, w pełni zautomatyzowanego centrum logistycznego. Obecna powierzchnia magazynowa (5 000m2) zostanie niemal trzykrotnie zwiększona: w pierwszym etapie o 5 400m2, w drugim zaś o 3 400m2. 

Powstanie łącznie 95 000 lokalizacji półkowych, 100 000 lokalizacji na układnicy pojemników oraz 6 000 lokalizacji paletowych. Wybudowane zostaną również 2 nowoczesne doki wyładowcze, które usprawnią cały proces rozładunku. 

Trzeci etap rozbudowy siedziby TME jest planowany na rok 2012. Powstanie wówczas nowoczesny budynek biurowy, mieszczący centrum administracyjne. 

Jeśli chcesz obejrzeć prezentację multimedialną rozbudowy siedziby TME, kliknij tutaj.Copyright © 2020 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u