“Trexim” Sp. z o.o.

Dodaj |

O Firmie

Firma Trexim prowadzi działalność produkcyjną i handlową w oparciu o standardy systemu zarządzania jakością ISO 9001: 2000.

Firma Trexim oferuje element systemu ogrzewania podłogowego, jakim są:

szafki osłonowe rozdzielaczy,

rozdzielacze.

Uzupełnieniem oferty firmy Trexim są usługi kooperacyjne, jakie firma świadczy w zakresie obróbki blach cienkich , z wykorzystaniem zaawansowanych technologii na maszynach sterowanych numerycznie w systemie CNC.

Markę Trexim określają następujące wartości:

Jakość  –  zapewnienie Klientom produktów najwyższej jakości poprzez zastosowanie wysokiej jakości surowców i materiałów oraz zastosowanie nowoczesnych i innowacyjnych technologii w zakresie produkcji i obsługi Klienta.

Odpowiedzialność – lojalne i uczciwe zapewnienie Klientom najlepszych rozwiązań, profesjonalne doradztwo i opieka nad każdym Klientem przez wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników.

Partnerstwo – dopasowanie i wiedza o tym, czego potrzebują użytkownicy systemów grzewczych – poszukiwanie rozwiązań, które zaspokajają oczekiwania innych.

Elastyczność – zapewnienie Klientom możliwości dopasowania oferty produktowej do ich wymagań poprzez wykonywanie produktów według projektów Klienta.

 

 

Oferta

Usługi :

– obróbka stali na maszynach sterowanych CNC: wykrawanie, perforacja, profilowanie,

– malowanie proszkowe elektrostatyczne,

– projektowanie CAD/CAM i doradztwo techniczne.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u