“Trias” Sp. z o.o.

Dodaj |

O Firmie

TRIAS S.A. to firma z ponad 10-cio letnim doświadczeniem na rynku multimediów. Spółka jest liderem w branży Event Engineering i Audio Video Integration. Firma zajmuje się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań z zakresu multimediów i oświetlenia oraz tworzeniem i integracją systemów teletechnicznych.

Działania Event Engineering obejmują multimedialno-oświetleniową obsługę wydarzeń o różnym rozmiarze i charakterze, takich jak: uroczystości państwowe i religijne, wydarzenia sportowe, festiwale, koncerty, produkcje telewizyjne, imprezy korporacyjne, itp. Firma dostarczała rozwiązania do oprawy m.in. takich wydarzeń jak: festiwale piosenki w Opolu i Sopocie, Top Trendy, Przystanek Woodstock, Gala Telekamer, Fryderyków, Wiktorów i Złotych Kaczek, pielgrzymki Jana Pawła II w Polsce i na Ukrainie, Puchar Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Zapewniliśmy też kompleksową obsługę multimedialną w polskim pawilonom podczas światowej wystawy w Hanowerze w 2000 roku i w Aichi w Japonii w 2005 roku oraz w Saragossie w Hiszpanii.

W ramach Audio Video Integration firma tworzy i integruje systemy teletechniczne w zakresie stałych instalacji audiowizualnych, systemów bezpieczeństwa, teleinformatycznych, telekomunikacyjnych, bezgotówkowych systemów płatności oraz systemu zarządzania obiektem. Flagowym projektem firmy z dziedziny AV Integration jest przygotowywany na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej EURO 2012 stadion w Gdańsku.

Wcześniejsze realizacje firmy w branży stałych instalacji audiowizualnych znajdują się w obiektach sportowych, halach koncertowych, centrach handlowych i targowych, studiach telewizyjnych i produkcyjnych, centrach konferencyjno-szkoleniowych oraz sieciach reklamowych, m.in.: na Giełdzie Papierów Wartościowych, w Pałacu Prezydenckim, Muzeum Powstania Warszawskiego, na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika i w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu, na Akademii Medycznej w Warszawie, w Hali Sportowej Arena Łódź, a także Hali Widowiskowo-Sportowej „Spodek”, gdzie odbywały się np. Mistrzostwa Europy w Koszykówce Mężczyzn EuroBasket 2009 oraz Mistrzostwa Europy Kobiet w Siatkówce.

Zapewniamy najnowsze technologie oraz profesjonalny serwis urządzeń, będąc autoryzowanym przedstawicielem wielu uznanych na świecie producentów sprzętu AV. TRIAS posiada certyfikat ISO 9001:2000, jest członkiem InfoComm International oraz Business Centre Club.

Zapraszamy do współpracy i korzystania z usług naszej firmy.

 

Nagłośnienie

Systemy nagłośnieniowe są projektowane i wdrażane zawsze indywidualnie ze względu na zróżnicowane warunki akustyczne w pomieszczeniach i potrzeby Klientów.

Przykładowe miejsca instalacji naszych rozwiązań:

– obiekty sportowe nagłośnienie hal sportowych

– centra szkoleniowe, targowe, wypoczynku i rozrywki

– hipermarkety nagłośnienie w centrach handlowych

– sklepy, restauracje, hotele

– węzły komunikacyjne (lotniska, dworce)

– sale szkoleniowe i konferencyjne

– radiowęzły szkolne

– inne zastosowania.

 

Oddział w Warszawie

ODDZIAŁ W WARSZAWIE

ul. Kabaretowa 21

01-942 Warszawa

tel.: +48 22 839 49 35

tel.: +48 22 839 15 33

fax: +48 22 839 03 53

Kontakt z Trias: warszawa@trias.pl

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u