Trzy Kultury – Złoty Widok

Dodaj |

O firmie

Szklarska Poręba jest przepełniona atrakcyjnymi miejscami. Magii dodaje jej identyfikacja z postacią Ducha Gór, którym jest Karkonosz. Jego wizerunek można zobaczyć na Skwerze Radiowej Trójki. Będąc w Szklarskiej Porębie koniecznie powinieneś odwiedzić to miejsce. Natomiast najlepszy nocleg jaki możesz wybrać znajdziesz na osiedlu Podgórze. Zlokalizowany jest tam ośrodek domków rekreacyjnych Trzy Kultury – Złoty Widok. Gwarantuje on komfortowy wypoczynek z pięknymi widokami.

Trzy Kultury stanowią trzy domki – Małgosia, Martyna, Agatka. Każdy z nich posiada dwa wejścia, osobne do każdego apartamentu. Na terenie ośrodka przygotowane zostało specjalne miejsce, w którym można urządzić grilla lub ognisko i spotkać się ze znajomymi. Chata grillowa pomieści do ok. 30 osób. Dla dzieci również przewidziane zostały atrakcje. Na świeżym powietrzu mogą one bawić się w drewnianym domku i placu zabaw czy grać w piłkę na boisku.

Dla zmotoryzowanej części turystów ośrodek Trzy Kultury przygotował parking, na którym goście mogą zostawić swoje pojazdy.

 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl