U.B.M-Meble Medyczne

Dodaj |

O firmie

U.B.M-Meble Medyczne to firma, która jest producentem wysokiej jakości wyposażenia medycznego, które znajduje zastosowanie w szpitalach, klinikach, prywatnych gabinetach lekarskich oraz NZOZ i innych placówkach medycznych. Szeroka oferta produktowa, pozwala zaopatrywać ośrodki w najwyższej jakości, nowoczesny sprzęt chirurgiczny, zabiegowy rehabilitacyjny i wiele więcej.

W ofercie firmy znaleźć można przede wszystkim łóżka szpitalne, fotele zabiegowe, w tym fotele do cytostatyków, taborety lekarskie, asystory medyczne / stomatologiczne, kozetki lekarskie i stoły do rehabilitacji, fotele do pobierania krwi, stoły do badania niemowląt, stoliki zabiegowe, wieszaki na kroplówki, parawany, krzesła i fotele lekarskie, wszelkiego rodzaju stoliki, szafy oraz specjalistyczne stanowiska dostosowane do danej specjalizacji medycznej.

Sklep przez okres swojego istnienia wypracował sobie odpowiednią renomę oraz zyskał zaufanie klientów, a to zasługa systematycznej pracy całej firmy oraz oferowanych produktów, które od ponad 21 lat spełniają wysokie standardy pod względem wzornictwa, ergonomii oraz wysokiej jakości.

Zapraszamy do zapoznania się z szerszą ofertą naszych produktów na stronie internetowej firmy.

 

 
 

 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u