UI Eldro-FL Sp. z o.o. Drogowa sygnalizacja świetlna

Dodaj |

 

Zakład usług inżynierskich ELDRO-FL Sp. z o.o. w Gdańsku powstał 1992 roku. Firma zajmuje się projektowaniem, budową i utrzymaniem drogowych sygnalizacji świetlnych oraz projektowaniem i budową oświetlenia ulicznego.

Dodatkowo wykonujemy szereg prac związanych z przebudową sieci elektroenergetycznych, jak również świadczy usługi w zakresie budowy i modernizacji instalacji telekomunikacyjnych.

W okresie kilkunastoletniej działalności Zakład na terenie województwa pomorskiego wybudował i zmodernizował 330 kompletów sygnalizacji świetlnych. Ponadto zrealizował 31 zadań w zakresie budowy instalacji oświetlenia ulicznego i iluminacji obiektów zabytkowych.Obecnie w ramach robót utrzymaniowych na terenie województwa pomorskiego “ELDRO – FL” konserwuje 312 drogowych sygnalizacji świetlnych, w tym 182 na terenie miasta Gdańsk.

Zakład konserwuje różne rodzaje sygnalizacji – począwszy od stałoczasowych (starszej generacji) poprzez akomodacyjne po urządzenia o bardzo zaawansowanych technologiach pracujące w systemach sterowania takich jak polski MSR SMiS lub holenderski UTOPIA – SPOT.

Terminowość i jakość wykonywanych prac są filarami na jakich opiera się funkcjonowanie ZUI “ELDRO – FL” sp. z o.o. Specjalistyczna wiedza kadry pracowniczej o wieloletnim doświadczeniu, dobrze wyposażone laboratorium, duże nasycenie sprzętem transportowo – budowlanym oraz środki łączności umożliwiają realizację złożonych zadań projektowych i wykonawczych.

 

 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u