“Ultra-Viol” Sp.j. Pietras, Purgał,Wójcik

Dodaj |

O NAS

ULTRAVIOL jest dynamicznie rozwijającą się firmą produkującą sprzęt medyczny. Od 1993 roku nasz asortyment rozrósł się do kilkuset pozycji. Obecnie w naszej ofercie mamy kilkadziesiąt modeli negatoskopów oraz kilkadziesiąt typów lamp bakteriobójczych przepływowych i bezpośredniego działania. Jesteśmy również producentem pierwszej polskiej lampy do fototerapii FOTOVITA. oraz pierwszej polskiej stacji przeglądowej cyfrowych i analogowych obrazów DICO przeznaczonej do sal operacyjnych.

Nasza firma nieustannie doskonali rozwiązania techniczne i technologiczne urządzeń, unowocześnia ich wygląd i podnosi jakość. Produkowany przez Ultraviol sprzęt medyczny wytwarzany jest zgodnie z aktualną ustawą o wyrobach medycznych — spełnia wymagania dyrektywy 93/42/EEC, dyrektywy 89/336/EEC oraz normy PN-EN 60601-1: 1999 dotyczącej bezpieczeństwa wyrobów medycznych. Potwierdzeniem faktu, że ULTRAVIOL spełnia najwyższe wymagania stawiane przed producentami sprzętu medycznego, jest uzyskanie przez naszą firmę certyfikatów zgodności zakładowego systemu zarządzania jakością z normami ISO 9001: 2008 oraz ISO 13485:2003 dotyczącą wyrobów medycznych, wydanych przez RWTŰV Systems CERT w Essen (Niemcy )

W 1996 roku ULTRAVIOL znalazło się wśród 10 laureatów konkursu na najlepsze łódzkie wyroby „Łódź Proponuje”. Wyróżnienie uzyskała rodzina negatoskopów NGP.

Ultraviol bierze udział w targach i wystawach sprzętu medycznego w Poznaniu i Dusseldorfie. Serdecznie zapraszamy.

Nasz sprzęt pracuje we wszystkich najlepszych klinikach i szpitalach w całej Polsce. ULTRAVIOL eksportuje również swoje wyroby do wielu krajów Europy. Jednym z naszych najważniejszych zagranicznych partnerów jest szwedzka firma Breis & Co AB.
Głównym dostawcą źródeł światła i układów zasilania, które współdecydują o wysokiej jakości wyrobów naszej firmy, jest koncern PHILIPS — światowy lider w dziedzinie techniki świetlnej.
USŁUGI MECHANICZNE

Ultraviol do produkcji swoich negatoskopów, lamp bakteriobójczych i Fotovita wykorzystuje nowoczesne maszyny CNC takie jak laser firmy MAZAK do cięcia blach, krawędziarkę firmy HACO. Własna lakiernia proszkowa gwarantuje wykonanie najwyższej jakości powłok lakierniczych.
Ultraviol świadczy usługi w zakresie obróbki blach (cięcie,gięcie,zgrzewanie,spawanie) oraz lakierowania proszkowego.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u