Uni-Med

Dodaj |

O Firmie

Centrum medyczno-stomatologiczne Uni-Med z Sosnowca zapewnia pacjentom pomoc zdrowotną w różnych aspektach. Zatrudnieni specjaliści oferują pomoc z wielu dziedzin, dzięki czemu kompleksowo można zadbać o swoje zdrowie w jednym miejscu.

Stomatologia

Profesjonalna kadra stomatologów dba o zdrowie i piękny wygląd uzębienia pacjentów. Pełny zakres opieki dentystyczne od profilaktyki, aż po leczenie, implanty i protezy zębowe. Bogaty zakres specjalizacji pozwala kompleksowe zatroszczenie się o stan zębów – zachęcamy do skontaktowania się z celu ustalenia terminu wizyty i doboru najlepszego modelu leczenia.

Lekarze specjaliści

W Uni-Med dostępni są lekarze wielu specjalizacji: endokrynolog, neurolog, nefrolog i wielu innych. Dzięki profesjonalizmowi i przyjaznemu podejściu do każdego pacjenta leczenie przebiega w miłej atmosferze. Dla lekarzy z Uni-Med istotna jest troska o pacjenta, dlatego podczas takich zabiegów jak usuwanie znamion lekarz dermatolog dba o zminimalizowanie bólu i przygotowanie pacjenta do każdego etapu zaplanowanego zabiegu.

 
 

 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u