Usługi Kamieniarskie “Kominki” Grzegorz Rysiński

Dodaj |
  • O FIRMIE
  • OFERTA

Firma KOMINKI RYSIŃSKI została założona w 1994 roku. Od początku działalności zrealizowaliśmy ponad 2000 różnego typu kominków. Pierwsze kominki były z otwartym paleniskiem wykonane z cegły klinkierowej i piaskowca łupanego. Zmieniające się trendy wykończeniowe zmusiły nas do zmiany materiałów na bardziej szlachetne i eleganckie tj. marmur, granit.

Sercem kominka jest wkład grzewczy. Zamontowaliśmy praktycznie wkład każdej firmy funkcjonującej na rynku. Jednym z pierwszych było palenisko firmy FABIROL. Wkłady tej firmy sprawdzają się jako podstawowe ogrzewanie małych domów a także rezydencji. Zróżnicowane wymagania klientów zachęciły nas do podjęcia współpracy z firmami EDILKAMIL i BRUNNER produkującymi wyroby o nietypowych wymiarach i funkcjach.

Produkcja elementów kamiennych odbywa się w pracowni kamieniarskiej w Wisniówce pod Kielcami.

Oprócz działalności typowo kominkowej wykonujemy różne prace związane z dekoracją kamienną wnętrz np.:schody, blaty kuchenne i łazienkowe, posadzki, okładziny ścian wewnętrznych itp.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do DEKORADY w Galerii ECHO, gdzie mieści się nasze studio kominków.

Fabrilor

Francuski producent tradycyjnych oraz nowoczesnych wkładów kominkowych zarówno stalowych jak i żeliwnych, także kominków wolnostojących.

Posiada jedną z najnowocześniejszych i największych odlewni żeliwa we Francji oraz Europie. Na polskim rynku jest najstarszym dostawcą wkładów żeliwnych. Wkłady tej marki firma „Kominki Rysiński” montuje już trzeciemu pokoleniu klientów ,co świadczy o ich ponadczasowości.

Fabrilor wciąż unowocześnia swoje technologie opracowując w ostatnim czasie m.in. najnowsze wkłady stalowo –szamotowe oraz z płaszczem wodnym, jak również opalane gazem ziemnym.

Edilkamin

Specjalizuje się w produkcji wkładów kominkowych oraz pieców opalanych drewnem.

Wysoka jakość wykonania, włoski styl i zaawansowane technologie stawiają tego producenta wśród światowych liderów w branży. Producent skutecznie łączy klasyczny wygląd produktów z najnowocześniejszymi osiągnięciami technik grzewczych. Nowoczesne systemy spalania granulatu drzewnego(pelletu) dają wysoki komfort cieplny oraz użytkowania (sterowanie elektroniczne, prostota obsługi i czyszczenia.

Edilkamin produkuje również stalowe wkłady kominkowe z szamotowym paleniskiem charakteryzujące się niezwykłą estetyką i wysoką efektywnością.

Brunner-made in Germany

Producent ,który zwraca uwagę na szczegóły. Systemy zamykania, domykania oraz uszczelnienia wkładów kominkowych wykonane są perfekcyjne.

Połączenie nowatorskiego designu oraz przysłowiowej niemieckiej precyzji tworzą produktowy majstersztyk.

Brunner produkuje wkłady kominkowe zarówno tradycyjne jak i z płaszczem wodnym. W swojej ofercie firma posiada systemy do spalania granulatu drzewnego(pellet) oraz elektroniczne systemy sterowania EOS i EOL.

Biokominki

Nowość-prawdziwy ogień bez komina i dymu.

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę biokominków do stosowania w pomieszczeniach nie posiadających kanału dymowego np.: blokach.

Źródłem prawdziwego ognia są biopaliwa na bazie spirytusu w postaci cieczy bądź żelu-gwarantuje to możliwość stosowania praktycznie w każdym pomieszczeniu.


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u