Catering - Jedzenie na Wynos, na Telefon - Gdynia, Trójmiasto

“Vica Catering” Wojciech Pytlik

Dodaj |

  • O NAS

Naszą pasją jest gotowanie. Chcemy się nią z Państwem podzielić, proponując przygotowanie oryginalnych dań, zarówno na kameralne przyjęcia w zaciszu domowym, jaki i oficjalny bankiet w Państwie firmie. Mamy nadzieję, że w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.

Proponujemy coś na zimno i na gorąco, na ostro i na słodko. Kuchnia nasza nie ma nastawienia na określony region świata. Jest to raczej kuchnia eklektyczna, proponująca przygotowanie potraw w oparciu o wypróbowane receptury kuchni polskiej wzbogacone nowoczesnymi trendami i pomysłami z kuchni całego świata w myśl zasady: „nic, co smaczne, nie jest nam obce”.

Wyborny domowy smak oraz jakość oferowanych przez nas potraw gwarantuje użycie do ich przyrządzania surowców najwyższej jakości i świeżości przygotowanych na Państwa indywidualne zamówienie. Staramy się wyróżnić estetyką i niebanalną oprawą przygotowanych dań. Nasze menu ciągle się zmienia, co jest efektem podróży, podglądania innych, a także naszych własnych pomysłów i eksperymentów w kuchni. Nie potraktuj tej propozycji jako jednej z wielu reklam atakujących nas codziennie, lecz zadzwoń i zamów coś pysznego na próbę, a postaramy się nie zawieść Twoich oczekiwań.

Ludwika i Wojciech Pytlik


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u