Vital & SPA RESORT SZAROTKA

Dodaj |

O Ośrodku

„Vital & Spa Resort Szarotka”

Przedsiębiorstwo rodzinne inwestujące w infrastrukturę sportową i obiekty hotelarskie o charakterze wypoczynkowym. Firma od początku lat 90 jest wiodącym inwestorem na Ziemi Kłodzkiej i poza nią, posiada wyciągi narciarskie i obiekty hotelowo-sportowe w paśmie Sudetów.

Nasze motto to: Alpejska wyspa w Zieleńcu!

Vital & Spa Resort Szarotka jest wiodącym obiektem hotelowym w regionie, który realizuje filozofię wypoczynku aktywnego, w oparciu o naturalne walory Zieleńca. Unikalny alpejski mikroklimat (jedyny taki w Polsce)sprzyja zwiększonej produkcji czerwonych ciałek krwi, a co za tym idzie w bardzo krótkim czasie zwiększa wydolność organizmu, przyśpiesza jego regenerację i wpływa na szybką poprawę samopoczucia mieszkających w Zieleńcu Gości. Orzeźwiające górskie powietrze, zapierające dech w piersi widoki z górskich szczytów, urocze doliny ze strumieniami krystalicznie czystej wody,lato pełne zieleni i zawsze śnieżne zimy wpływają na niepowtarzalność i bezkonkurencyjność Zieleńca.

Założeniem naszym jest obsługa gości przez cały rok. W tym celu tworzymy oferty na cztery pory roku, proponując luksusowe pokoje, najnowocześniejsze wyposażenie Vital & Spa, dwie restauracje, disco bar, wypożyczalnie rowerów, trening Nordic Walking, całoroczną kolej krzesełkową itd.

Od 2007 roku budujemy nasz sukces poprzez zarządzanie jakością i wdrażanie metod menadżerskich. Od roku 2008 rozpoczęliśmy szeroką promocje opartą o wypróbowane metody marketingowe.

Aktualnie tworzymy zespół który spełniać będzie jakościowe wymogi dla obiektów wypoczynkowych w kategorii jak w hotelach 4 gwiazdkowych.

 

Kompleks Basenowy

Kompleks basenowy i jacuzzi

Rekreacja w basenie to doskonały sposób na aktywne spędzenie nawet deszczowego dnia. Przepiękne otoczenie kompleksu sprzyja relaksowi, a seans w jacuzzi to najlepszy suplement aktywnego wypoczynku.

Sauny

Jeden z najbardziej efektywnych i przyjemnych sposobów hartowania ciała i ducha. Zgodnie z fińskim powiedzeniem gniew i nienawiść spalają się w saunie, to również doskonały sposób oczyszczania organizmu z toksyn. Sauna Alpejska (mokra i sucha) czynna od godz.: 9:00 do 21:00

Siłownia

Wymarzona sylwetka: zgrabne nogi, szczuplejsze biodra, jędrne pośladki i płaski brzuch – są na wyciągnięcie ręki. Wystarczy odrobina wysiłku, a zauważalne w krótkim czasie rezultaty sprawią, że zmęczenie fizyczne stanie się przyjemnością!

Solarium

Piękna i śniada cera przez cały rok. Relaks i odprężenie, energia w pochmurne i deszczowe dni. Najnowsze, bezpieczne urządzenia pozostają do Państwa dyspozycji.

 
 


Copyright © 2018 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u