“W. Burdecki” Sp. z o.o.

Dodaj |

Firma “W.BURDECKI” Sp. z o.o. powstała w 1991 roku przekształcając się z rzemieślniczej firmy funkcjonującej od 1982 roku. Jej właścicielem w 100% jest Wojciech Bardecki. W tym czasie powiększyła kapitał zakładowy i zatrudnia obecnie kilkadziesiąt osób. Posiada zakład produkcyjny i zaplecze techniczne w mieście Raciążu ul. 11 Listopada 24 09-140 Raciąż tel: (23) 679-19-46 gdzie produkowane są elementy metalowe. W czerwcu 2002 roku przeszła pomyślnie audyt przeprowadzony przez PCBC i uzyskała Certyfikat Systemu Jakości ISO–9001.

W trakcie swej działalności poprzez inwestycje, rozbudowę strukturalną i odpowiedni dobór kadr osiągnęła poziom gwarantujący należyte wykonawstwo powierzonych przez inwestorów zadań. Nasza kadra posiada doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje oraz uprawnienia. Swoją działalność opiera na zasadzie partnerskiej współpracy oferując wszechstronną pomoc w każdym proponowanym przez firmę zakresie działalności jak doradztwo techniczne, nadzór i wykonawstwo przy pracach inwestycyjnych oraz modernizacyjnych. Podstawowym celem naszej firmy jest utrzymanie wiarygodności i zaufania klientów przy równoczesnym zachowaniu ciągłości zleceń.

Nasze zadania realizowaliśmy już na rzecz: NETII S.A.; Telekomunikacji Polska S.A.; Aster Sp. z o.o.; UPC Sp. z o.o.; TVN i ITI, Multimedia Polska S.A.; Budimex S.A.; Budexport; Energetyki; Energomontażu Północ; Hilti; Rolter; MPRD S.A.; NCC Wola Gate; Spółdzielni Mieszkaniowych; Zakładów Produkcyjnych; Motozbytu; Urzędu M. St. Warszawy; Mostostalu Warszawa; Ministerstwa Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej oraz indywidualnych operatorów udostępniający internet.

Z prawdziwą przyjemnością zapraszam do korzystania z naszych usług. Firma łącząc wieloletnie doświadczenie z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi gwarantuje Państwu najwyższą jakość prac połączoną z konkurencyjnymi cenami usług. Zapraszamy do dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów.

 W ofercie Naszej firmy znajdą Państwo :

Telekomunikacja:

– projektowanie sieci telekomunikacyjnych

– nadzór

– wykonawstwo

Energetyka:

– projektowanie

– nadzór

– wykonawstwo

Usługi budowlane:

– budownictwo ogólne

– remonty

– modernizacje

– prace ziemne – kanalizacja

Konstrukcje metalowe:

– wiaty

– budynki magazynowe

– ekrany dzwiękochłonne

– konstrukcje pod reklamy

 Metaloplastyka:

– balustrady i ogrodzenia

– konstrukcje pod reklamy i do zabudowy

– wyposażenie wnętrz i meble metalowe

– świeczniki i żyrandole oraz inne elementy ozdobne


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u