WAKO-FORSTER Spółka z.o.o.

Dodaj |

O Firmie

Firma Wako-Forster oferuje systemy regałów przesuwnych i statycznych o uniwersalnych możliwościach zastosowania.

Systemy regałów FOREG gwarantują, że Naszą Misję – „Miejsce na wszystko – wszystko na miejscu” – wypełniamy już od 15 lat.

Centralnym punktem filozofii firmy Wako-Forster jest poszukiwanie rozwiązań i ich optymalizowanie celem przystosowywania do wymogów klientów.

W tej zakładce dowiedzą się Państwo o powstaniu i początkach naszego przedsiębiorstwa jak również wolnych etatach i lokalizacjach grupy przedsiębiorstw firmy Forster.

 

Historia Firmy

Regały firmy Forster już od lat były sprowadzane na polski rynek. Najlepszymi przykładami są nasze instalacje takie jak: Biblioteka Kancelarii Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, Biblioteka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie czy też Biblioteka Śląska w Katowicach. Do roku 2004 na rynku polskim działał partner handlowy przy mniejszościowym udziale firmy Forster. Jesienią 2004 roku Spółka Wako z siedzibą w Bielsku-Białej została przejęta poprzez wykup większości udziałów firmy. Tym posunięciem firma Forster wzmocniła swoją działalność handlową w Polsce i rozbudowała pozycję na tym rynku.

 

Produkty

Systemy regałów statycznych

Systemy regałów statycznych używane szczególnie często w bibliotekach i archiwach, proponujemy w dwóch rozwiązaniach:

FOREG 1000 – Regał słupkowy

Klasyczny regał biblioteczny poprzez swoje optymalne zastosowanie jest szczególnie lubiany i wielorako wykorzystywany. Wszystkie dodatki można montować i zmieniać bez używania narzędzi a panele frontonowe dostosowywać do odpowiedniego wystroju wnętrza.

Podstawowe zalety regału FOREG 1000:

– możliwość mocowania półek co 15 mm

– możliwość rozbudowy oraz uzupełniania o

dodatkowe akcesoria

– możliwość zastosowania w wersji

przesuwnej

– dobra cyrkulacja powietrza

– przejrzyste wzornictwo

– akcesoria wymienne także z regałem

FOREG 2000 – Regał ramowy

Regał ramowy wyróżnia się bardzo szerokim zakresem zastosowania. Czy to w archiwach, muzeach, bibliotekach, czy biurach lub pomieszczeniach handlowych – jest zawsze jednakowy – lecz jego wyposażenie jest odpowiednio przystosowywane do potrzeb.

Podstawowe zalety FOREG 2000:

– możliwość mocowania półek co 20 mm

– montaż półki bez narzędzi

– system modułowy z możliwością rozszerzania

– akcesoria wymienne także z regałem

– możliwość zastosowania w wersji przesuwnej

Systemy regałów przesuwnych

Przesuwny regał FOREG 2000 to najkorzystniejszy i bardzo wydajny system składowania. Do obsługi systemu niezbędny jest tylko jeden ruchomy korytarz, co pozwala na prawie dwukrotne zwiększenie możliwości magazynowych pomieszczenia!

Systemy regałów do przechowywania obrazów

Do profesjonalnego przechowywanie obrazów w archiwach i muzeach proponujemy dwa systemy regałów: regały wysuwane i regały przesuwne. Regały wysuwane to ramy wypełnione specjalną siatką dostępną z obu stron, poruszające się po specjalnych prowadnicach, co pozwala uniknąć bocznych drgań w momencie wysuwania konstrukcji ramowej wraz z obrazami.

Regały przesuwne to ramy wypełnione specjalną siatką dostępną z obu stron, umieszczone na bazach jednych poruszające się jak regały FOREG 2000.

Akcesoria

W profesjonalnym systemie archiwizacji nie może naturalnie brakować odpowiednich akcesoriów. Dlatego w systemach regałów FOREG można zawsze znaleźć rozwiązanie dostosowane do Państwa wymagań.

Poniżej prezentujemy najczęściej stosowane akcesoria. Proszę kliknąć na obrazki aby je powiększyć.

 

Możliwości Zastosowania

Archiwa

Dobry system uporządkowania to rdzeń nowoczesnego Archiwum.

Biblioteki

Biblioteki to zbiory całej wiedzy – potrzebują szczególnego uporządkowania.

Muzea/galerie

Muzea i galerie przechowują wielkiej wartości dzieła sztuki. Regały firmy Forster dają bezpieczeństwo tym dziełom.

Wyposażenie sklepów

Za pomocą cyfrowego nadruku jest możliwe zadrukowanie sztywnych materiałów. Dzięki tym możliwościom otwierają się także interesujące zastosowania w systemach regałowych.

Biuro

Okoliczności ekonomiczne i prawne często wymagają archiwizacji firmowych dokumentów przez dłuższy okres czasu.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u