WAKO Przedsiębiorstwo Usługowo – Budowlane s.j.

Dodaj |
  • O Nas
  • Oferta

Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlane „WAKO” mgr inż. J. Wasilewski, mgr inż. Z. Kowalik spółka jawna, istnieje od 1988 r. Początkowo działało w formie prywatnych spółek, zrzeszonych w organizacjach spółdzielczych. Od dnia 02.01.1991 r. przekształciło się w niezależną prywatną firmę „WAKO”, z całkowitym kapitałem polskim. Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia od 50 do 70 pracowników branży budowlanej, w tym 10 inżynierów i techników w nadzorze oraz dziale technologicznym.W 2008 r. firma „WAKO” rozpoczęła działalność developerską. W centrum Krakowa realizuje budynek mieszkalny – 35 apartamentów wraz z garażami podziemnymi (aktualnie trwają prace wykończeniowe) przy ul. Mieszczańskiej 15. Deklarujemy i potwierdzamy gotowość podjęcia się realizacji inwestycji od procesu analizy kosztów , biznes planu, poprzez projektowanie z uzyskaniem pozwolenia na budowę oraz realizację do przekazania do użytkowania obiektów: hotelowych, biurowych wraz z infrastrukturą na terenie Krakowa i Małopolski. „WAKO” w latach 1998, 1999, 2006, 2008 otrzymało nagrody i wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie “Budowa Roku”. W roku 2008 sprzedaż usług budowlanych firmy przekroczyła 30 mln zł netto. W 2009r. firma “WAKO”, po pozytywnej trójetapowej weryfikacji, uzyskała tytuł “Solidna Firma 2008”

Naszą dewizą jest prowadzenie rozpoczętej budowy “na dobre i na złe” niezależnie od napotykanych trudności, niedogodności, niespodziewanych większych kosztów – z pełną gwarancją oczekiwanej przez inwestora jakości.

Przedsiębiorstwo „WAKO” jest firmą konstrukcyjno-budowlaną, realizuje obiekty o przeznaczeniu przemysłowo-usługowym ( biurowce, hale przemysłowe), domy wielorodzinne z garażami podziemnymi, domy jednorodzinne, rezydencje i apartamenty o podwyższonym standardzie, renowacje obiektów zabytkowych. Spółka jawna „WAKO” podejmuje się również realizacji robót w Generalnym Wykonawstwie w tak zwanym systemie „pod klucz”, prowadząc koordynację całego procesu inwestycyjnego- od projektu aż do przekazania obiektu do użytkowania. Deklarujemy również możliwość prowadzenia inwestycji na zasadzie” Inwestora Zastępczego”


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u