Telebim, Ekran LED, Reklama - Białystok

Wallst Agencja Reklamy Sp. z o.o.

Dodaj |

O Firmie

WALLst to kreatywna grupa przyjaciół – specjalistów w swoich dziedzinach. Postanowiliśmy zjednoczyć swoje siły i połączyć doświadczenie, aby uzupełniając się nawzajem stworzyć silny zespół.

Misją firmy jest tworzenie nietuzinkowej i nowatorskiej reklamy, która przyniesie sukces medialny naszym klientom oraz wzbudzi podziw wśród ich konkurentów.

Nie boimy się wyzwań, przekraczamy granice możliwości, zawsze wprowadzamy coś nowego i ciekawego.

Dbamy o zadowolenie każdego Klienta oferując najwyższą jakość świadczonych usług, tak by były one zgodne ze światowymi standardami i przyjętą przez firmę polityką jakości.

Dążymy do powstania całej sieci nośników reklamowych w Europie, by w sposób przejrzysty i przyjazny przekazywać wszelkiego rodzaju informacje reklamowe.

 

Telebim

Nasz ekran jako jedyny w regionie pracuje w najnowszej technologii diód SMD. Charakteryzują się one wyjątkowo wysoką rozdzielczością, co przekłada się na bardzo czytelny odbiór obrazu.

Specyfika doskonałej lokalizacji:

– wnętrze HALI DWORCA PKS-Białystok

ma bezpośredni wpływ na częstotliwość kontaktu z ekranem

– ponad 300 000 osób miesięcznie.

Spot na ekranie podnosi konkurencyjność firmy, staje się skutecznym narzędziem reklamy o zasięgu lokalnym, bądź uzupełnianie działań większych, regionalnych lub ogólnopolskich kampanii reklamowych.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u