Walter Schmidt Cement Polska Sp.z o.o.

Dodaj |

Jakość i fachowe usługi od 1966

Sypkie materiały wiążące bezpośrednio do odbiorcy końcowego

Jako wiodące przedsiębiorstwo handlowe w branży sypkich materiałów wiążących zaopatrujemy naszych klientów głównie w Niemczech, Austrii, Skandynawii, Polsce, Czechach i Szwajcarii. Niezależnie od tego czy towar jest przewożony luzem czy workowany, ciężarówką, statkiem czy koleją, nasi klienci otrzymują nasze produkty szybko i niezawodnie. Ponadto, na całym świecie oferujemy doradztwo w kwestiach dotyczących zaopatrzenia w cement i inne materiały wiążące.

Rzetelny partner branży budowlanej przy dużych projektach

Jako sprawdzony i niezależny partner branży budowlanej współdziałaliśmy przy takich przedsięwzięciach jak budowa lotnisk w Lipsku/Halle, Dreźnie i Düsseldorfie, Placu Poczdamskiego i nowego dworca głównego w Berlinie, jak również przy wielu budowach autostrad w Niemczech, Polsce i Czachach.

Przekonajcie się Państwo sami o jakości naszych świadczeń!

Oferta

Handel cementem i sypkimi materiałami wiążącymi w całej Europie.

Jako przedsiębiorstwo prowadzone przez właściciela od 1966 roku świadczymy usługi na terenie całej Europy w zakresie handlu i logistyki cementu, zaprawy budowlanej, wapna i innych materiałów budowlanych.

Jakość za rozsądną cenę niezależnie od ilości

Dzięki naszym licznym kontaktom i ponad 40-letniemu doświadczeniu w branży cementowej jesteśmy w stanie zaoferować wysoką / dobrą, najwyższą / jakość za rozsądną cenę w całej Europie. Zaopatrujemy nie tylko wielkie budowy lecz troszczymy się również o to, aby niewielkie zamówienia były realizowane na czas i z należytą dokładnością.

Dzięki zadowoleniu klientów staliśmy się największego importerem cementu w Niemczech.


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u