WCT SPARTAN Sp. z o.o.

Dodaj |

O firmie

Wrocławskie Centrum Treningowe SPARTAN sp. z o.o . jest największym centrum sportowo-rekreacyjnym we Wrocławiu posiadającym 6 obiektów sportowych zlokalizowanych na terenie całego Wrocławia. Swoją kompleksową ofertą SPARTAN obejmuje praktycznie, każdą dyscyplinę sportową.

Fachowa opieka kompetentnie przygotowanych trenerów z ogromnym doświadczeniem potrafi poprowadzić każdego amatora lub profesjonalnego sportowca. Dużym atutem obiektów znajdujących się pod marką SPARTAN jest panujący w nich przyjazny klimat i sympatyczna sportowa atmosfera. Zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści, kobiety i mężczyźni znajdą coś dla siebie.

SPARTAN to profesjonalnie przygotowane siłownie w każdym z sześciu obiektów, a także korty i hale do tenisa ziemnego przy ul. Lubińskiej, Spiskiej oraz Krajewskiego, na których prowadzimy szkółki nauki i doskonalenia gry w tenisa dla dzieci i dorosłych.

Doskonale przygotowane sale fitness w obiektach przy ul. Lubińskiej, Trzebnickiej oraz Spiskiej. Profesjonalny sprzęt najnowszej generacji do SPINNING -u dostępny przy ul. Lubińskiej, Trzebnickiej i Spiskiej. WCT Spartan otrzymało tytuł Oficjalnego Centrum Spinningu.

W obiektach znajdują się również moduły wypoczynkowe takie jak sauny oraz solaria. Dużą popularnością cieszy się centrum profilaktyki kręgosłupa i kriokomora przy ul. Hallera 81 gdzie ćwicząc i korzystając z zabiegów pod okiem fizjoterapeutów przywrócimy równowagę mięśniową i powrócimy do formy po urazach.

W swojej ofercie SPARTAN posiada również lodowiska dostępne przy ul. Wejherowskiej (kryte) i Spiskiej gdzie organizowane są kursy szkoleniowe dla dzieci i dorosłych – w sezonie jesienno-zimowym z łyżwiarstwa i w sezonie wiosenno-letnim z rolkarstwa.

Ponadto SPARTAN zarządza czterema obiektami kąpielowymi otwartymi w okresie letnim: baseny przy ul. Wejherowskiej, Kłokoczyckiej oraz kąpieliska przy ul. Kosmonautów (GLINAINKI) i F. Chopina (MORSKIE OKO).

SPARTAN zarządza Halą Orbita – jedną z najnowocześniejszych hal widowiskowo-sportowych w Europie. Hala składa się z dwóch części, łącznie zdolnych pomieścić 3 tys. osób. Hala Orbita jest ważnym punktem na mapie Wrocławia, słynącym z organizacji zawodów sportowych różnych dyscyplin, koncertów i wydarzeń artystycznych, targów, wystaw oraz sympozjów naukowych.

W bezpośrednim sąsiedztwie hali widowiskowo-sportowej ORBITA znajduje się trzygwiazdkowy HOTEL ORBITA usytuowany na obrzeżach przepięknego Parku Zachodniego. Dogodny dojazd do Rynku oraz atrakcji znajdujących się w Stolicy Dolnego Śląska 3 km od centrum miasta.

 

Hotel ORBITA

Nasz obiekt jest  trzygwiazdkowym hotelem  usytuowanym na obrzeżach  przepięknego Parku  Zachodniego w pobliżu hali  widowiskowo-sportowej oraz kompleksu sportowego ORBITA we Wrocławiu.

Oferujemy 44 miejsca w przytulnych jedno- i dwuosobowych pokojach oraz 3 apartamenty. Wszystkie pokoje z łazienkami wyposażone są dodatkowo w TV-sat, telefon. Do Państwa dyspozycji jest restauracja, sala konferencyjna, studio fitness (sauna, siłownia, solarium), w sezonie zimowym lodowisko a w letnim – kompleks odkrytych basenów.
Oferujemy Państwu możliwość organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji oraz szkoleń. W tym celu przygotowaliśmy dla Państwa profesjonalnie wyposażoną salę konferencyjną mogącą pomieścić nawet 200 osób. Posiadamy 2 salki konferencyjno-szkoleniowe, które mogą pomieścić 25 osób w każda. W salach jest dostęp do internetu, obie są klimatyzowane. Podczas tego rodzaju spotkań zapewniamy pełne wyposażenie audiowizualne.
Restauracja przy hotelu Orbita  łączy w sobie elegancję i  nowoczesność. Wspaniała atmosfera złożona z ciepłych barw i delikatnego wystroju jest idealnym miejscem na lunch firmowy, obiad w rodzinnym gronie lub spokojną kolację. Miła i fachowa obsługa zapozna Państwa z dużym wyborem potraw kuchni polskiej i europejskiej.
Restauracja czynna jest w godz. 12-22.00 (Poniedziałek – Niedziela) Śniadania w godz. 7-10.00 (stół szwedzki) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dotyczącą organizacji przyjęć weselnych.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u