“Węgier Glass” Węgier Wojciech

Dodaj |
  • O Nas
  • Oferta

Bardzo wymagającą i odpowiedzialną drogą, od blisko 14 lat podąża Firma Węgier Glass, będąc obecnie czołowym dostawcą kompleksowych rozwiązań w dziedzinie szkieł odpornych na trudne środowiska oraz wysokie temperatury.

Zajmujemy się przetwórstwem szkła odpornego na wysokie temperatury oraz trudne środowiska. Oferujemy produkty do różnych branż, między innymi: kominki i piece, spawalnictwo, przemysł oświetleniowy, budownictwo, wyposażenie wnętrz.

Również przetwarzamy szkło ceramiczne, żaroodporne, borosilikonowe. W swojej ofercie posiadamy również przyłbice spawalnicze, filtry spawalnicze, wzierniki wodowskazowe, sznury żaroodporne, sznury z włókna szklanego.

Współpracujemy z firmami w każdym większym mieście Polski, jak również za granicą.

Podchodzimy bardzo poważnie do struktury cenowej na nasze wyroby. Staramy się promować firmy producenckie i przygotowujemy ceny indywidualnie w zależności od zapotrzebowania. Z niektórymi firmami preferujemy zamówienia całoroczne, gdzie dostawy ustalane są tygodniowo. Doradzamy zastosowanie odpowiedniego szkła w zależności od wymaganych warunków.

Dostawy najczęściej odbywają się na nasz koszt. Każdy produkt jest objęty ubezpieczeniem, a w przypadku uszkodzenia przesyłki wszelkie formalności przejmujemy na siebie.

Aby zapoznać się z naszą ofertą zapraszamy do poszczególnych działów naszej strony www:


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u