Welcome Tourist Ireneusz Spychalski

Dodaj |

O firmie

Welcome Tourist jest prywatnym biurem zagranicznej turystyki przyjazdowej i obsługi biznesu założonym w 1992 roku we Wrocławiu.
Obsługuje turystów indywidualnych i grupowych, a także firmy zainteresowane inwestowaniem w Polsce i budową sieci sprzedaży lub nawiązniem współpracy z polskimi firmami. Na zlecenie przygotowuje także imprezy wyjazdowe, pośredniczy w wynajmie autokarów i samochodów osobowych a także w sprzedaży grupowych biletów lotniczych.

 

Oferta

Głównymi produktami firmy są specjalistyczne podróże studyjne dla różnych grup zawodowych, a zwłaszcza dla rolników i uczniów szkół rolniczych. Firma oferuje specjalne programy dla miłośników historii, muzyki poważnej, różnego rodzaju hobbystów – miłośników kolejnictwa, ornitologów, architektów i ekologów. Oferta obejmuje Polskę i kraje ościenne, w tym nadbałtyckie. Oprócz realizacji kompletnych programów oferta skierowana do firm obejmuje pomoc logistyczną i prawną w rozwijaniu aktywności gospodarczej w Polsce, usługi tłumaczy i interpreterów, organizację szkoleniowych i integracyjnych imprez firmowych.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u