West-Work Agencja Pracy

Dodaj |

O firmie

Działamy na terenie Polski i pozostałych krajów członkowskich Unii Europejskiej. Dysponujemy własną obszerną bazą kandydatów na pracowników, dzięki czemu możemy szybko przedstawić listę kandydatów, wybranych pod kątem indywidualnych oczekiwań Klienta.

Mając na uwadze obecne problemy z pozyskaniem wykwalifikowanej kadry pracowniczej w większości branż w Polsce, zajmujemy się także sprowadzaniem pracowników z Ukrainy . Staramy się zapewnić Naszym Klientom elastyczne rozwiązanie kadrowe, jednocześnie przejmując na siebie wszystkie związane z tym obowiązki, dzięki czemu umożliwiamy Naszym Klientom koncentrację na kluczowej działalności, obniżenie kosztów, elastyczność zatrudnienia i zwiększenie efektywności działania przedsiębiorstwa. Szybko i profesjonalnie znajdziemy dla Państwa pracownika o oczekiwanych kwalifikacjach i na określony czas.

 

Oferta

Naszym pracownikom zapewniamy:

zawsze ciekawą i dostosowaną do Twoich oczekiwań prace
system atrakcyjnych premii
pracę w godzinach nadliczbowych
dobre warunki mieszkaniowe
dopełnienie wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem
opiekę rezydentów

Nasi pracownicy to profesjonalni i wyszkoleni konsultanci, którzy pomogą Ci wybrać najlepszą ofertę. Jeżeli interesuje Cię praca za granicą lub w Polsce, zapraszamy do naszego biura w celu wypełnienia niezbędnych dokumentów (CV, umowa, sprawdzenie znajomości języka, inne testy rekrutacyjne) i uzgodnienia oferty pracy oraz terminu wyjazdu. Możliwe jest również zgłoszenie swojej kandydatury poprzez wypełnienie kwestionariusza osobowego dostępnego na naszej stronie.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u