Wibrobet S.C. Zakład Produkcji Prefabrykatów Betonowych Jerzy Ankowski, Mariusz Ankowski, Marek Nocoń

Dodaj |

O Firmie

Firma Wibrobet to zakład z ponad trzydziestoletnią tradycją, zajmujący się produkcją kręgów betonowych, rur, pokryw i innych elementów z betonu do budowy sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej.

Zdobyta w tym okresie wiedza i doświadczenie wraz z stosowaniem nowoczesnych technologii umożliwia nam dostosowanie się do wymagań i potrzeb rynku. Ścisłe przestrzeganie Zakładowej Kontroli Produkcji, stała kontrola laboratorium oraz używanie do produkcji materiałów najwyższej jakości potwierdzonej odpowiednimi atestami pozwala nam oferować produkty najwyższej jakości spełniające polskie i europejskie normy branżowe. Nasza rzetelność i profesjonalizm owocują długotrwałą współpracą z wieloma firmami.

 

Oferta

Firma WIBROBET oferuje:

kręgi/studnie

łączone na uszczelkę (studnie szczelne) DIN 4034 cz. I

łączone na felc

pokrywy/zwężki

wpusty uliczne

pierścienie wyrównawcze

pierścienie odciążające

rury, rury ze stopką (przepusty)

ścianki czołowe przepustów

prefabrykowane grobowce

płytki pod zasuwę

płytki hydrantowe

 

Certyfikaty

Wszystkie produkowane przez nasz zakład wyroby betonowe są badane w certyfikowanym laboratorium budownictwa i posiadają wymagane badania typu.

Zakład nasz jest w posiadaniu zastrzeżonego wzoru przemysłowego UP RP WP-4402Ścianka czołowa części podziemnej grobowca“. Wymieniony element jest nieodzowną częścią produkowanych przez nas prefabrykowanych umocnień grobowców.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u