“Wieland Wagner Polska”

Dodaj |

Mikroskop Stomatologiczny

Stosując nowoczesny stomatologiczny mikroskop zabiegowy Smart Optic z kilkoma stopniami powiększeń o maksymalnym powiększeniu 16 razy uzyskuje się znakomitą widoczność pola zabiegowego. Zwiększa on precyzję pracy podczas leczenia kanałowego, umożliwia lokalizację oraz opracowanie cienkich i zakrzywionych kanałów korzeniowych, usuwanie złamanych narzędzi, pokonywanie niedrożności w kanale korzeniowym, powtórne leczenie kanałowe. Pomocny jest również do zdiagnozowania pionowego pęknięcia korony i korzenia zęba, odnalezienia dodatkowego kanału lub jego rozwidlenia, leczenia perforacji wewnątrzkanałowej.

Nasze Centrum oddaje do Państwa dyspozycji dwa przyjemnie urządzone, w pełni wyposażone gabinety oraz profesjonalny personel.

Dzięki wysokiej jakości usług i zdobytej renomie systematycznie powiększa się grono naszych zadowolonych Pacjentów. Każdy Pacjent jest obsługiwany według indywidualnych potrzeb. Zapewniamy komfort, bezpieczeństwo, dyskrecję i miłą atmosferę podczas zabiegów.

Szczególną troską otaczamy najmłodszych Pacjentów, mogących bezstresowo spędzić czas na fotelu dentystycznym.

Stomatologia estetyczna

Pod tym pojęciem kryją się wszystkie działania mające na celu osiągnięcie pięknego wyglądu zębów i twarzy. Dzieje się to za sprawą wykorzystania wszelkich możliwych w dzisiejszych czasach metod nowoczesnej stomatologii, które są dostępne w naszym gabinecie.

Proponujemy Państwu:

– profesjonalną diagnostykę ( w tym radiowizjografia )

– wybielanie zębów sprawdzonym systemem Beyond

– profesjonalne czyszczenie zębów ultradźwiękami i piaskowaniem

– korekta kształtu i koloru zębów za pomocą nowoczesnej protetyki

– chirurgia w szerokim zakresie

– implantologia

Protetyka

– protezy całkowite i częściowe akrylowe wykonane metodą Ivocap

– protezy szkieletowe i szynoprotezy

– korony i mosty porcelanowe

– korony i mosty z tlenku cyrkonu wykonane w systemie CAD/CAM

– licówki kompozytowe i pełnoceramiczne

– odbudowa zębów na bazie z włókna szklanego

– inlay’e i onlay’e ceramiczne lub kompozytowe

– mosty typu Maryland

– uzupełnienia protetyczne na odbudowie implantologicznej oraz wiele innych.

Leczenie endodontyczne ( kanałowe )

Leczenie kanałowe wykonuje się w sytuacji nieodwracalnie uszkodzonej miazgi (nerwu zęba), zgorzeli lub przewlekłego stanu zapalnego okolicy okołowierzchołkowej korzenia.

Polega ono na bardzo dokładnym usunięciu uszkodzonej miazgi , oczyszczeniu kanału, jego dezynfekcji i ostatecznym wypełnieniu odpowiednimi materiałami. W naszym gabinecie proces ten jest przeprowadzany pod kontrolą radiowizjiografii cyfrowej ( nowoczesna metoda zdjęć RTG ).

W celu dokładnego przeprowadzenia procedur podczas oczyszczania kanałów stosujemy specjalistyczne silniki endodontyczne z autorewersem umożliwiające pomiar długości kanału oraz ustalenie położenia jego wierzchołka. Stosujemy wysoce wyspecjalizowane narzędzia kanałowe niklowo – tytanowe szwajcarskiej firmy dające bezpieczeństwo nawet przy bardzo wygiętych kanałach.

Dobrze przeleczony kanałowo ząb może posłużyć Państwu przez długi czas i być wykorzystany do odbudowy protetycznej.

Leczenie kanałowe w naszym gabinecie jest bezbolesne.

Wzmocnienia zębów

Każdy ząb po leczeniu endodontycznym ( kanałowym) jest osłabiony. Jego struktura staje się cieńsza i nie może w pełni przyjmować obciążeń spowodowanych siłami żucia. Często takie zęby pękają i trzeba je usunąć.

W celu zapobiegania takim sytuacjom proponujemy Państwu wzmocnienie przeleczonych kanałowo zębów za pomocą sztyftów co spowoduje ich większą wytrzymałość.

Wzmocnienie można wykonać stosując śruby tytanowe lub sztyfty wykonane z włókna szklanego.    Te drugie dzięki swojej translucencji (przezierności) mogą być stosowane w zębach przednich do kosmetycznej odbudowy zęba.

Profilaktyka

Proponujemy Państwu profilaktykę stomatologiczną obejmującą część zachowawczo – estetyczną. Jest to najtańsza, najprostsza i najlepsza metoda zapobiegania próchnicy zębów. Zawsze lepiej jest zapobiegać powstawaniu choroby niż ją leczyć.

W tym celu możemy przeprowadzić profesjonalny zabieg czyszczenia zębów ( oraz okolicy przyszyjkowej ) za pomocą ultradźwięków i piaskowania. Następnie możemy pokryć powierzchnię zębów lakierem fluorowym zapobiegającym powstawaniu próchnicy.

Gdy występuje próchnica początkowa ( odwapnienie powierzchni zęba) przeprowadzamy zabiegi demineralizacyjne przy pomocy preparatów na bazie RECALDENTU, preparat ten zwany jest popularnie maseczką wzmacniającą zęby.

GC Tooth Mousse

Oparta na wodzie, bezcukrowa pasta zawierająca kompleks Recaldent CPP-ACP (fosfopeptyd kazeiny – amorficzny fosforan wapnia).

“Szkliwo w płynie”, które przywraca równowagę mineralną. Pierwszy produkt do użycia w gabinecie stomatologicznym oparty na technologii Recaldent. Wspomaga działanie śliny przywracając bilans mineralny do stanu równowagi. Zapewnia zębom specjalną ochronę, pomaga neutralizować kwasy produkowane przez bakterie płytki nazębnej oraz inne wewnętrzne i zewnętrzne źródła.

Wskazania:

– Przywracanie równowagi mineralnej u pacjentów z niedostatkiem śliny, jak na przykład w przypadku kserostomii czy też utrudnionego przeprowadzania właściwych procedur higienicznych.

– Przywracanie równowagi po zabiegach takich jak wybielanie, profesjonalne oczyszczenie i kiretaż, jak również w celu zmniejszenia nadwrażliwości zębiny.

– Badania wykazują, iż Recaldent jest w stanie zmienić widoczne nieprzezierne białe plamy w bardziej naturalnie wyglądające.

Dostępne smaki: melon, truskawka, tutti-frutti, mięta, wanilia.

Wybielanie

Białe zęby to podstawa zdrowego uśmiechu. Ładny i zdrowy uśmiech to dobre samopoczucie i pewność siebie. Okazuje się, że osiągnięcie zniewalającego efektu nie jest wcale takie trudne.

Warto zdecydować się na zabieg w gabinecie stomatologicznym co gwarantuje szybsze efekty i pozwala na pełną kontrolę bezpieczeństwa zabiegu. Ponadto, niektóre defekty estetyczne da się naprawić tylko z pomocą specjalisty. Dotyczy to na przykład zębów z przebarwieniami, zębów z defektami szkliwa czy też zębów ułamanych.

Warto pamiętać, że przed wybielaniem zębów z reguły poddaje się je oczyszczaniu i piaskowaniu. Jest to zabieg przygotowujący, choć w wielu przypadkach także rozjaśnia w zauważalny sposób nasz uśmiech.

W naszym gabinecie mamy do dyspozycji m. in. sprawdzony na całym świecie, bezpieczny i skuteczny system BEYOND (www.wybielanie.pl)

O BEYOND™ – Opis systemu

Przez lata spożywamy kolorowe jedzenie, pijemy kawę lub herbatę czy też palimy papierosy, przez co zęby zaczynają ciemnieć. Regularne mycie może usunąć część przebarwień powierzchownych na szkliwie, lecz te, które spenetrowały głęboko strukturę zęba są trudne do usunięcia w zwykły sposób.

Wybielanie zębów BEYOND™ to jednorazowy zabieg polegający na nałożeniu specjalnego żelu wybielającego na powierzchnię zębów, a następnie aktywowaniu go przez światło akceleratora. Żel wybielający oparty jest na nadtlenku wodoru oraz innych składnikach, których zadaniem jest zwiększenie rezultatu oraz zmniejszenie wrażliwości. Żel wybielający pod wpływem światła z akceleratora Beyond Polus™ zwiększa szybkość przechodzenia żelu wybielającego przez szkliwo do zębiny. Światło emitowane przez akcelerator znacznie przyspiesza proces wybielania zębów poprzez zwiększenie częstotliwości, przy której związki nadtlenku wodoru rozbijają się. To powoduje błyskawiczny efekt utleniania w środku struktury zęba, przez co widoczne przebarwienia są rozbijane na mniejsze i utleniane. Efektem wybielania są białe, lśniące zęby pacjenta. Cały zabieg trwa ok. 45 minut, jednak jego długość może się różnić w zależności od przypadku.

Zabieg BEYOND™ jest całkowicie bezpieczny.  Efekt pozostaje widoczny średnio przez 2 lata.


Copyright © 2020 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u