WIKO PLUS Sp. z o.o.

Dodaj |
  • O NAS
  • USŁUGI
  • GALERIA

WIKO PLUS Sp. z o.o. Sp. K. to rodzinna firma produkcyjno-handlowa o głębokich tradycjach na rynku stali.

Swoimi korzeniami sięgamy początku lat 90-tych. Dostosowując nasze możliwości do potrzeb klienta w roku 2009 przeprowadziliśmy się do naszej nowej siedziby zbudowanej przez nas od podstaw. Hala jak i pomieszczenia biurowe są obecnie najnowocześniejszymi obiektami tego typu w Małopolsce.

Trzon firmy stanowią prezesi Pan Jacek Muszyński oraz Pan Wojciech Strończyk, którzy prowadza firmę pewna ręką od 10 lat. Całość dopełnia zgrany zespół ludzi pracujących ze sobą od wielu lat.

Specjalizujemy się w cięciu blach gorącowalcowanych, Długoletnie doświadczenie w tej dziedzinie jest naszym atutem który stawia nas w czołówce firm usługowych w Polsce. Naszymi klientami są największe firmy branży stalowej w Polsce. Firma zajmuje się również sprzedażą blach G/W , blach kawałkowych oraz prętów żebrowanych, blachy w większości są pochodzenia krajowego, naszym głównym dostawca jest Arcelor Mittal S.A. oraz huty ukraińskie oraz słowackie

Świadczymy usługi transportowe oraz usługi przeładunku, magazynowania stali. Dodatkowo zajmujemy się sprzedażą materiałów budowlanych oraz hurtowa sprzedażą węgla.

 

Nasza firma specjalizuje się w cieciu blach G/W , długoletnie doświadczenie w tej dziedzinie jest naszym atutem który stawia nas w czołówce firm usługowych w Polsce. Naszymi klientami są największe firmy branży stalowej w Polsce.

Firma zajmuje się również sprzedażą blach G/W , blach kawałkowych oraz prętów żebrowanych, blachy w większości są pochodzenia krajowego, naszym głównym dostawca jest Arcelor Mittal S.A. oraz huty ukraińskie oraz słowackie.

Świadczymy usługi transportowe oraz usługi przeładunku, magazynowania stali. Dodatkowo zajmujemy się sprzedażą materiałów budowlanych oraz hurtowa sprzedażą węgla.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Oferta sprzedaży wyrobów hutniczych

Oferta centrum serwisowego

Oferta sprzedaży węgla

Oferta transportowa

Oferta składowania i magazynowania

Oferta sprzedaży hurtowej materiałów budowlanych

więcej…

 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u