“Wilcza Jama” Gospodarstwo Agroturystyczne Anna Pawlak

Dodaj |

O Nas

Witamy w gospodarstwie Wilcza Jama!

 

Przez wiele lat prowadziliśmy je w Mucznem, a obecnie znajdujemy się na zboczu wzgórza, we wsi Smolnik nad Sanem, w otulinie Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Wraz z czterema synami częstujemy gości rodzinną atmosferą i wyśmienitą kuchnią myśliwską. Specjalności Wilczej Jamy – pstrągi i dziczyzna podobno śnią się naszym klientom do kolejnego powrotu.

Do dyspozycji odwiedzających, oprócz karczmy, jest również siedem domków z bali, ogrzewanych kominkami i zapewniających mieszkańcom przyjemny komfort.

Wieczorami potańcujemy dzięki ukraińskim muzykantom, a energię na dalekie wędrówki skumulujemy w ruskiej bani. Atrakcją dla najmłodszych z pewnością stanie się domowy inwentarz (osiołki, lamy, kozy), a także zabawa na przygotowanym placu. Miłośnicy przyrody mogą liczyć na możliwość podglądania zwierzyny leśnej, a atrakcyjna kolekcja trofeów myśliwskich ucieszy niejedno oko.

W zimie rozrywki dostarczą szalone kuligi i dzikie biesiady. Wszystkich zalet Wilczej Jamy wymienić nie sposób, jedno jest pewne: przyjechać i na własnym ciele i umyśle doświadczyć tej kultowej już historii – trzeba.

Serdecznie zapraszamy.

Obiekt posiada certyfikaty: Ekologiczny „Czysta Turystyka” oraz Turystyki Przyjaznej Środowisku „GoToCarpathia”.

 
 


Copyright © 2020 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u