Winecki s.c. Cegielnia, Betoniarnia, Hurtownia

Dodaj |

O nas

Założycielem firmy był Józef Winecki. Firma powstała w 1958 r. Najpierw jako cegielnia polowa, wszystkie prace były wykonywane ręcznie, a wyrób materiałów zależał od warunków atmosferycznych. Stopniowo zakład ulegał modernizacji, pojawiła się wyrobownia i kręgowy piec wypałowy Hoffmanna.

W 1982 r. nastąpiło przekazanie zakładu synowi Wiesławowi Wineckiemu. Który kontynuuje rozwój zakładu, przedłużając piec wypałowy, zakłada drugie wyrobisko i w 1995 r. oddaje nowy budynek wyrobowni z suszarnią komorową.

Uruchomienie pierwszego węzła betoniarskiego w 2002 r. i w niedługim czasie drugiego w pełni zautomatyzowanego węzła, powiększyło działalność zakładu o branżę betoniarską, która rozwijając się dynamicznie w naszej firmie, uzyskała w 2009 r. również w pełni zautomatyzowaną linię do produkcji wyrobów betonowych.

Firma posiada także sporą flotę betonomieszarek z pompami i samochodów ciężarowych z HDSem.

Nawiązanie kontaktów z wieloma renomowanymi producentami materiałów budowlanych zaowocowało kolejnym rozszerzeniem działalności o hurtownię.

Nasze ponad 50-letnie doświadczenie łączymy z pomysłowością, aby się dynamicznie rozwijać i spełniać państwa oczekiwania.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u