“Wolne Miasto” Hotel

Dodaj |
  • O Hotelu
  • Pokoje

Serdecznie zapraszamy do Hotelu Wolne Miasto *** urokliwie zlokalizowanego w samym sercu Gdańskiej Starówki, w odległości jedynych 600 metrów od Dworca Głównego PKP.

Zgodnie z opinią naszych Gości Hotel Wolne Miasto to niepowtarzalne połączenie stylowych wnętrz z ich wysoką funkcjonalnością i nowoczesnością. To również wyjątkowe miejsce do spędzenia pobytu zarówno o charakterze turystycznym jak i biznesowym.

Hotel Wolne Miasto umiejscowiony został w pieczołowicie odrestaurowanych gdańskich kamieniczkach. W recepcji Hotelu witają naszych Gości repliki renesansowych mebli gdańskich, a korytarze i pokoje hotelowe zdobią stare fotografie miasta, pochodzące z prywatnych zbiorów naszych przodków. Chcąc podkreślić stylowy charakter naszego obiektu nadaliśmy pokojom nazwy ulic i zabytków prastarego grodu.
Do dyspozycji Gości oddajemy 62 komfortowo wyposażone pokoje, w tym również pokoje o podwyższonym standardzie typu Lux i Junior. W pokojach oferujemy poza wyszukanym umeblowaniem możliwość skorzystania z telewizji, telefonu oraz sejfu, a także dostęp do bezprzewodowego Internetu. Cechą wyróżniającą nasze pokoje oprócz wysokiej jakości wyposażenia jest czystość i dbałość o wygląd.

Hotel Wolne Miasto posiada dwie w pełni wyposażone sale konferencyjne, z których większa umożliwia realizację imprez biznesowych dla 70 osób w ustawieniu kinowym. Zaletą naszych konferencji jest między innymi smak wyjątkowej kawy i opieka uśmiechniętego personelu.

Hotel Wolne Miasto zaprasza również do hotelowej restauracji, specjalizującej się w daniach typowych dla Kuchni Polskiej. W ofercie Hotelu znajduje się dodatkowo restauracja teksańsko-meksykańska Pueblo. Nasz stylowy Lobby-bar serwuje wyśmienitą kawę oraz wyszukane gatunki herbat. Nie zapominamy również o Gościach poszukujących odrobiny relaksu, dla których w naszej ofercie uwzględniliśmy usługi masażu.

W Hotelu Wolne Miasto
każdy pobyt jest wyjątkowy. Troszczy się o to grzeczny personel, który zawsze gotowy jest do obsługi Gości na najwyższym poziomie.

Hotel Wolne Miasto  oferuje 62 stylowe pokoje z nowocześnie wyposażoną łazienką oraz z bezpłatnym dostępem do bezprzewodowego Internetu. Pokoje w Hotelu Wolne Miasto otrzymały nazwy ulic i zabytków Gdańska. Hotel posiada również urokliwe pokoje mansardowe, zlokalizowane na najwyższym piętrze kamienicy. Dodatkową atrakcją zakwaterowania jest możliwość rezerwacji pokoi w części wyłącznie dla Gości niepalących.
Grzeczny personel Hotelu pozostaje do dyspozycji Gości 24 godziny na dobę.

Pokoje w Hotelu Wolne Miasto wyposażone są w wygodne łóżka, telewizor LCD, telefon i sejf. We wszystkich pokojach dostępna jest darmowa woda mineralna. Stylowy charakter pomieszczeń i korytarzy podkreślają reprodukcje starych zdjęć Gdańska oraz reprodukcje starych mebli Gdańskich.


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u