Motoreduktory do napędu ślimakowego i miałowego małopolskie

Wytwarzanie Artykułów Przemysłowo-Metalowych Jan Mrowiec

Dodaj |

O firmie

Produkt mojej firmy to motoreduktor do napędu podajnika węglowego. Służy on do zmiany prędkości obrotowej oraz momentu obrotowego w trakcie procesu spalania w nowoczesnym piecu węglowym. Wykonany jest z najwyższej jakości materiałów wyłącznie polskiej produkcji. Certyfikat zgodności mojego wyrobu z unijną normą CE oraz opatentowane unikalne rozwiązania technologiczne są gwarancją bardzo dobrej efektywności, bezpieczeństwa użytkowania oraz niezawodności.

 

Produkt

1. Dane techniczne:

Zastosowanie do kotłów o mocy:

15 kW – 50 kW

50 kW – 100 kW

Zasilanie:

230 V; 50 Hz

230 V; 50 Hz

Moc silnika:

0,12 kW; 0,18 kW

0,18 kW; 0,25 kW

Prędkość obrotowa wyjściowa:

1,15 obr./min. ; 1,15 obr./min.

2,3 obr./min.

Moment obrotowy nominalny:

130 Nm

130 Nm

Średnica otworu tulejki napędowej:

Ø 25 mm

Ø 25 mm

2. Warunki pracy

Motoreduktor może być instalowany w pomieszczeniach zamkniętych. Przewidziany jest do pracy w środowisku nieagresywnym, nie stwarzającym za­grożenia pożarowego, przy temperaturze otoczenia 0°Cdo +40°C. Dla właściwego chłodzenia napędu należy cyrkulację zapewnić naturalną powietrza.

3. Materiały

Ślimaki i wały napędowe – stal stopowa poddana obróbce cieplnej.
Ślimacznice – brąz.
Obudowa przekładni – żeliwo szare zabezpieczone farbą antykorozyjną. Całość stanowi obudowę olejo- i pyłoszczelną. Łożyskowanie – łożyska kulkowe poprzeczne i wzdłużne zabezpieczone pierścieniami osadczymi sprężynującymi i pokrywami. Uszczelnienia wałów pierścieniami metalowo-gumowymi typu simering.
Bezpiecznik sprzęgła – śruba M5 wykonana ze stali o klasie własności 5.8 ograniczająca moment obrotowy do wartości 130 Nm.
Niedopuszczalne jest stosowanie innego zabezpieczenia.
Smarowanie – motoreduktor jest napełniony półpłynnym smarem w ilości wystarczającej na cały okres eksploatacji w normalnych warunkach pracy i bez potrzeby jego wymiany i uzupełniania.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u