“Xero-Service” ZHU M. Leśnierowski

Dodaj |

O firmie

Szanowni Państwo.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży i serwisie urządzeń biurowych od 1990 roku.

Produkty, zakres usług jak również sugestie i pomysły przez nas proponowane mają na celu szybkie i efektywne zaspokojenie potrzeb Naszych Klientów. Dlatego też są one zgodne z najnowszymi osiągnięciami techniki i sprawdzonymi już rozwiązaniami.

U podstaw naszej działalności znajdują się najwyższej jakości produkty takich marek jak: NASHUATEC, KONICA MINOLTA, CANON, PANASONIC, SAMSUNG, HEWLETT PACKARD, RICOH, TOSHIBA.

Specjalizujemy się w optymalizacji systemów drukowania i zarządzania dokumentami. Nasza firma wdraża rozwiązania obniżające koszty drukowania. Jesteśmy autoryzowanym integratorem i dostawcą rozwiązań Nashuatec w województwie wielkopolskim.

W ofercie firmy znajdują się urządzenia wielofunkcyjne, drukarki, kopiarki, skanery, faksy, duplikatory cyfrowe oraz oprogramowania do elektronicznej archiwizacji i zarządzania dokumentami. Obecnie koncentrujemy się na konsultingu i wsparciu technicznym naszych klientów. Naszym rozwiązaniem jest redukcja całkowitego kosztu utrzymania systemu drukowania w każdym przedsiębiorstwie.

Skuteczność i sukcesy w działaniu odnosimy dzięki naszym specjalistom, wysoko wykwalifikowanej kadrze posiadającej niezbędną wiedzę i doświadczenie, by móc sprostać stale rosnącym wymaganiom naszych Klientów.

Podejmując z nami współpracę mają Państwo do dyspozycji atrakcyjne instrumenty finansowe takie jak: raty, leasing, dzierżawa. Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę, w tym: fachowe doradztwo przy zakupie, obsługę po sprzedaży – dostarczenie i uruchomienie sprzętu, szkolenie w zakresie obsługi sprzętu oraz profesjonalną opiekę serwisową. Naszym Klientom zapewniamy szybką dostawę oryginalnych i kompatybilnych materiałów eksploatacyjnych.

Posiadając 19-letnie doświadczenie, staramy się sprostać potrzebom Naszych Klientów stale podnosząc jakość usług, uwględniając rozwijające się trendy rynkowe.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!

 

Serwis

Firma XERO-SERVICE Mirosław Leśnierowski specjalizuje się od wielu lat w serwisie sprzętu biurowego tzn.: kopiarek, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, faksów, niszczarek, bindownic, itp.

Najwięksi producenci urządzeń biurowych zaufali naszej firmie. Uwzględnili fachowość oraz doświadczenie naszych inżynierów serwisu, których cel to zaufanie Klienta, rzetelność oraz krótki czas naprawy. Prowadzimy serwis urządzeń wielu znanych producentów: Nashuatec, Hewlett Packard, Canon, Konica Minolta, Samsung, Toshiba, Ricoh, Rex Rotary, Gestetner, Danka, Develop, Xerox, Sharp, Panasonic, Brother i wiele innych. Nasz serwis jest dyspozycyjny dla Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30.

Czas reakcji serwisu w naszej firmie to 8 godzin roboczych.

XERO-SERVICE prowadzi szeroki zakres usług:

  • – serwis sprzętu biurowego
  • – doradztwo i wsparcie techniczne
  • – szkolenia, usługi wdrożeniowe
  • – montaże sprzętu
  • – naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne
  • – ekspertyzy techniczne
  • – utylizacja zużytego sprzętu biurowego- kopiarki, drukarki, faksy, kartridże, tonery i tusze, itp.

Ponadto oferujemy Państwu obłsugę techniczną Waszego sprzętu na zasadach „kontraktu serwisowego”. Umowa Obsługi Serwisowej zapewnia, iż Państwa urządzenie jest stale utrzymane w optymalnym stanie technicznym. Bieżącą kontrolę nad urządzeniami sprawuje serwis . Wystarczy, że co miesiąc przekażecie Państwo dane o stanie licznika i kondycji sprzętu. My przeprowadzimy komputerową symulację pracy produktu, dzięki czemu nie ma konieczności pamiętania terminów wizyt serwisowych, czy konserwacyjnych. Priorytetowa obsługa Klientów objętych Umową Serwisową oznacza, że jesteście Państwo obsługiwani w pierwszej kolejności, z zachowaniem zapisów umowy i czasów w niej określonych. Uproszczenie administracyjne to jedna faktura, jaką otrzymacie Państwo od nas za uwzględnioną w umowie liczbę kopii/ wydruków. Innych faktur – za części, naprawy, wizyty serwisowe itp. nie otrzymacie, bo za nic Dodatkowo nie płacicie!

 
 


Copyright © 2020 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u