Z.P.U.H. “Quattrotex” Sp. j. B. Rydz, Zb. Woźniak

Dodaj |

  • O FIRMIE

Z.P.U.H. “Quattrotex” jest spółką jawną dwóch osób, która została założona w 1982 roku.

Specjalizujemy się w:

Produkcja dzianin

Podstawowym kierunkiem działalności jest produkcja i konfekcjonowanie dzianin. Posiadamy nowoczesny,  skomputeryzowany park maszynowy, który umożliwia produkcję dzianin wysokiej jakości, z włókien naturalnych i syntetycznych, jedno- i dwułożyskowych. Produkujemy dzianiny gładkie (w tym szeroki wachlarz dzianin wiskozowych i bawełnianych) oraz wzorzyste (reliefy, żakardy, akademiki) – posiadamy bogatą ofertę wzorów własnych, ale także realizujemy indywidualne pomysły klientów (Studio Projektowe). Urozmaicony asortyment posiadanych maszyn dziewiarskich umożliwia przyjmowanie zleceń na usługi dziania pod szczególne potrzeby klientów.

Drukowanie transferowe

Jesteśmy liczącą się firmą świadczącą także usługi metrażowego druku transferowego na dzianinach i tkaninach, odzieżowych i dekoracyjnych (odzieżowe,zasłonowe, obiciowe, firanki). Utrzymując stałą współpracę z wiodącymi producentami papieru do druku transferowego, posiadamy w ofercie, permanentnie aktualizowaną, bogatą ilość deseni. Drukujemy dzianiny własne i powierzone.

Szycie konfekcji lekkiej z dzianin

Specjalizujemy się w produkcji odzieży z dzianin poliestrowych – gładkich, wzorzystych i drukowanych (bluzki damskie, zestawy odzieżowe, sukienki, żakiety) oraz z dzianin bawełnianych (T-Shirty, koszulki polo, golfy). Realizując inicjatywy produkcyjne, każdorazowo z założeniem wysokiej jakości wyrobu końcowego, staramy się zachować niski pułap cen.

OFERTA DZIANIN – KLIKNIJ


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u