Zakład Kamieniarski Łukasz Warga

Dodaj |

O firmie

Nasza firma istnieje na rynku już ponad pół wieku, została założona przez Stanisława Warga w 1957 roku. Od 1985 roku właścicielem firmy jest jego syn Łukasz Warga.

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo wiele gatunków kamienia sprowadzanego z całego świata m.in. Szwecji, Indii, Afryki i Brazylii.

Wykonujemy nagrobki, schody, blaty kuchenne, blaty łazienkowe, parapety, kominki oraz posadzki polerowane i płomieniowane. Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych realizacji. Oferujemy Państwu nasze doświadczenie i służymy fachową poradą.

 

oferta

Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty, którą mozecie Państwo znaleźć po prawej stronie, podzieloną na kategorie. W razie jakichkoloweiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 062-730-56-45.

Po kontakcie będziemy Państwu mogli przedstawić pełną ofertę w różnych wersjach cenowych w zależnosci od użytych materiałów.

Oferujemy:

Nagrobki pojedyncze, Nagrobki podwójne, Schody, Blaty łazienkowe, Parapety, Kominki, Blaty kuchenne, Posadzki i ściany, liternictwo, ozdoby z brązu oraz cięcie bloków i sprzedaż płyt granitowych.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u