Profesjonalny producent parkietu, parkiet - Podlaskie

ANDREWPOL Zakład Drzewny Andrzej Pryczynicz

Dodaj |

Zakład Drzewny ANDREWPOL istnieje od 1989 roku. Specjalizujemy się w bardzo profesjonalnej produkcji wszelkich podłóg drewnianych, takich jak parkiet dębowy, parkiet jesionowy i deska podłogowa w wydaniu naturalnym jak i modyfikowanym. Ważną częścią naszej produkcji są również schody oraz elementy wykończeniowe.

Mamy nadzieję, że nasza wieloletnia praktyka w obróbce drewna spotka się z Państwa uznaniem i zaowocuje współpracą. W zamian proponujemy Państwu towar najwyższej jakości oraz atrakcyjne ceny.

Klepka podłogowa – jest to parkiet tradycyjny wykonywany w różnych wymiarach o maksymalnej długości 500 mm, w dwóch grubościach 22 mm i 16 mm.

Deska podłogowa – jest to deska parkietowa lita na pióro – wpust  robiona na gładko(tradycyjna) lub fazowana wzdłuż bądź z 4 – stron, dodatkowo może być z wstawką syntetyczną lub postarzana . Występuje w szer. 90, 100, 120, 140, 150, 170, 210 mm i długościach: od 600 mm do 3000 mm, w dwóch grubościach 21 mm i 15 mm.

Deska postarzana – rustykalizowana, jest to deska z wybranymi miękkimi częściami słoi tworzącymi falisty układ włókien dający się wyczuć w dotyku, co podkreśla piękno usłojenia litego drewna. Nieregularna powierzchnia oraz liczne wgłębienia dają oryginalny efekt kilkusetletniej podłogi. Postarzanie nie wpływa na obniżenie jakości i wytrzymałości drewna, a wręcz przeciwnie są mniej widoczne ślady powstałe podczas użytkowania posadzki. Postarzamy deskę gładką i fazowaną.

Wzory pałacowe i dywanowe – wykonujemy różne wzory pałacowe i dywanowe takie jak: wzory dworskie,angielskie, wzór jodły francuskiej we wszelkich wersjach oraz  inne wzory pod indywidualne zamówienia. Na życzenie klienta wysyłamy zdjęcia.

Deska z kolorową wstęgą – przygotowujemy deskę do wprowadzenia kolorowej wstawki syntetycznej (białej, czarnej, stalowej itd.)

Thermo – jesion – parkiet poddany termicznej obróbce z efektem uzyskania pełnego koloru brązu. Klepka o właściwościach mniej elastycznych, przez co nie nadaje się na sale gimnastyczne, ale po tej obróbce jesion charakteryzuje się dużą stabilnością według zmieniającej się wilgotności w czasie użytkowania.

Podłogi drewniane na indywidualne zamówienie.

Przyjmujemy zlecenia na wykonanie litej deski podłogowej sękatej (rebusty). Możemy również wykonać nietypowe podłogi dwuwarstwowe w formie półproduktu lub wykończone na gotowo. Niestandardowe wyroby oraz wymiary są wyceniane indywidualnie.

Schody – w wersji standardowej, retro, skrzynkowej, dywanowej itp.

Ważną częścią produkcji są nie tylko parkiety, ale też schody i to zarówno kładzione bezpośrednio na beton jak i samonośne. Na życzenie klienta oferujemy dodatki takie jak tralki, słupki, poręcze, wangi czy balustrady. Wykonujemy również boazerię jesionową i dębową oraz wszelkiego rodzaju listwy wykończeniowe. Wszystkie produkty są wykonywane z materiału sezonowanego i suszonego w specjalistycznych suszarniach przeznaczonych do suszenia twardego drewna.

Zainteresowani mogą skontaktować się z firmą ANDREWPOL, albo złożyć zamówienie bezpośrednio przez internet.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w skład której wchodzi między innymi: deska podłogowa, parkiet jesionowy, parkiet dębowy, schody i boazeria.

Zakład Drzewny ANDREWPOL specjalizuje się w produkcji parkietów, schodów i boazerii dębowych oraz jesionowych. W ostatnim czasie bardzo dużym powodzeniem cieszy się drewno jesionowe, które daje większe możliwości dekoracyjne przy porównywalnej twardości z drewnem dębowym.

Parkiet i deska podłogowa sprzedawana jest w trzech gatunkach (szczegółowe normy w dziale „Normy, porady” w części „Jakie normy powinna spełniać klepka podłogowa”). Parkiety są pakowane w paczki, foliowane w celu utrzymania wilgotności 8% (+/- 2%).

Schody są klejone z kilku balików. Klient ma możliwość określenia swoich preferencji i zgodnie z nimi dobierane są elementy pod względem ubarwienia i układów słojów drewna. Schody są sprzedawane w komplecie z podstopniem. Średnia szerokość schodów wynosi 30cm.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną (klienci indywidualni) hurtową oraz eksportową. Towar nie uwzględniony w cennikach wymaga indywidualnego, wcześniejszego ustalenia warunków sprzedaży. Istnieje też możliwość organizacji transportu gratis do klienta. Poza ofertą stałą, można u nas kupić artykuły na zamówienie ponad wymiar parkiet i deskę podłogową. Oprócz tego oferujemy dodatkowo chemię do parkietu i deski (kleje, grunty i lakiery).

Szczegółowe informacje o wyrobach, jakościach oraz cenach otrzymacie Państwo dzwoniąc bezpośrednio do Zakładu Drzewnego ANDREWPOL lub w działach „Oferta” i „Normy i porady”.

Zakład Drzewny posiada swoich przedstawicieli i konsultantów w wielu miastach w Polsce. Jeśli będzie to możliwe skontaktują się z Państwem, doradzą i przedstawią ofertę.

Od lat z firmą ANDREWPOL współpracują profesjonalne brygady montażowe układające nasze produkty. Możemy polecić którąś z nich. Korzystanie z ich usług nie jest oczywiście obowiązkowe.


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u