EL-Bud Hurtownia materiałów budowlanych i hutniczych

Dodaj |

O FIRMIE

Firma EL-BUD została założona w 1999 roku. Siedziba firmy znajduje się przy ul.Przemysłowej 9 w Śremie. Firma działa na powierzchni 2 ha, oraz posiada nowoczesny salon sprzedaży o powierzchni 400m2.

Od momentu powstania nieprzerwanie zajmujemy się sprzedażą materiałów budowlanych – hutniczych, i tarcicy. Oferowane przez nas materiały posiadają atesty i długotrwałe gwarancje jakościowe. To, na co chciałbym zwrócić Państwu uwagę, to szeroka gama oferowanych towarów, fachowa obsługa i doradztwo, stałość cen oraz terminowość dostaw.

Obszarem naszej dynamicznej ekspansji jest obecnie nie tylko sprzedaż materiałów budowlanych i hutniczych, ale również dysponowanie własnym specjalistycznym transportem, dzięki którym szybko i sprawnie dowieziemy i rozładujemy materiały na miejscu budowy. Na naszej stronie internetowej przedstawiamy Państwu jedynie wybraną część naszej bogatej oferty.

Jeśli budujecie, remontujecie lub zamierzacie budować służymy naszą wiedzą i doświadczeniem w doborze najlepszych technologi i materiałów.

 
 


Copyright © 2020 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u