Zakład Kamieniarski Zbigniew Siedlecki

Dodaj |

O firmie

Zakład Kamieniarski Zbigniew Siedlecki w Wołczynie jest samodzielnym producentem wyrobów granitowych. Zajmujemy się kompleksową obróbką granitu. Specjalizujemy się w produkcji budowlanych elementów kamiennych oraz nagrobków granitowych. Produkujemy również półfabrykaty w postaci surowych i polerowanych płyt granitowych. Zakład świadczy usługi w zakresie sprzedaży detalicznej oraz współpracuje z odbiorcami hurtowymi. Gwarantujemy niskie ceny, dużą gamę kolorów oraz profesjonalne wykonanie.Zakłak kamieniarski Siedlecki, wołczyn, kluczbork

Zakład usytuowany jest na obrzeżu miasta i zajmuje 1,5 ha powierzchni. Wyposażony jest w wiele maszyn i urządzeń umożliwiających obróbkę kamienia od bloków granitowych po gotowe wyroby w bardzo wysokiej jakości. Więcej na ten temat w cyklu technologicznym.

Posiadamy również samochód ciężarowy, umożliwiający transport dużych ilości gotowych wyrobów granitowych do klienta i samochód dostawczy pomocny przy przewożeniu mniejszych rzeczy jak i np. wjazdu na cmentarz wąskimi uliczkami.

Zakład kamieniarski Zbigniew Siedlecki – nagrobki granitowe, pomniki granitowe, schody, parapety. Do przenoszenia elementów granitowych jak i załadunków towaru służą nam WÓZKI WIDŁOWE firmy LINDE. Zakład kamieniarski Zbigniew Siedlecki – nagrobki granitowe, pomniki granitowe, schody, parapety. Staramy się cały czas rozwijać poprzez rozbudowę naszej firmy jak i podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u