Zakład Krawiecki M. Pisulak

Dodaj |

O Firmie

Firma Nasza powstała w 1994r. Od swych początków interesowała nas przede wszystkim jakość wykonywanych wyrobów oraz rzetelność i terminowość usług.

Zakład zajmuje się produkcją własną oraz wykonywaniem usług z powierzonych materiałów. Współpracujemy z jedną z największych w kraju firm polonijnych, dla której wykonywaliśmy usługi z powierzonego materiału, by po uzyskaniu certyfikatu jakości podjąć całość produkcji we własnym zakresie.

Jesteśmy także jednym z trzech zakładów w Polsce zaopatrujących w mundury kominiarskie spółdzielnie kominiarskie oraz indywidualnych odbiorców. Mundury te wykonujemy już od 10 lat a nasze wzornictwo i wykonawstwo jest pozytywnie zaopiniowane przez Korporację Kominiarzy Polskich.

Wykonujemy również mundury dla pracowników ochrony według wzorów własnych lub zleconych i szeroki asortyment odzieży w tym ochronną, roboczą i reklamową.

Swoją ofertę handlową kierujemy zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i przedsiębiorstw dostosowując się do potrzeb i wymagań konkretnego zleceniodawcy (haft, sitodruki, guziki z logo firmowym klienta).

 

Oferta

WYKONUJEMY:

1. Mundury dla pracowników ochrony

– według wzorów proponowanych przez nas

– według wzorów zaleconych przez kontrahenta

2. Mundury kominiarskie

3. Szeroki asortyment odzieży w tym

– odzież ochronną

– odzież roboczą (letnią i zimową)

– odzież firmową

4. Wykonawstwo dostosowujemy do wymagań konkretnego odbiorcy proponując

– hafty

– sitodruki

– guziki z logo klienta

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług!

 

Galeria

 

 

 

 

 

 

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u