ZAKŁAD METALOWY Stefan Drozdowski

Dodaj |

O Firmie

Firma „ZAKŁAD METALOWY Stefan Drozdowski”, specjalizująca się obecnie w produkcji maszyn do obróbki drewna i tartacznictwa, kontynuuje wieloletnie tradycje zapoczątkowane w 1949 roku przez ojca Stefana – Józefa Drozdowskiego. Oprócz typowych usług w branży metalowej Zakład produkował także narzędzia i maszyny rolnicze. W 1982 roku Stefan Drozdowski wybudował nowe obiekty na potrzeby Zakładu.

Stale unowocześniał się jego park maszynowy, pojawiał się nowy asortyment produkcji, w tym między innymi
produkcja eksportowa tłumików do motorów na rynek włoski. W tym samym czasie powstawały pierwsze egzemplarze produkowanych obecnie ostrzarek oraz innych maszyn i urządzeń do obróbki i przerobu drewna.

Obecnie Zakład posiada własne zaplecze techniczne umożliwiające stały rozwój i modernizację produkowanych wyrobów, które odpowiadają wysokim wymaganiom stawianym współczesnej technologii przerobu drewna. Nowoczesne pod względem rozwiązań konstrukcyjnych, proste w obsłudze, odznaczają się bardzo dobrą jakością i bezawaryjnością wykonania.

Duża część produkcji eksportowana jest do Czech, Słowacji, Litwy, Łotwy, Estonii, Białorusi, Ukrainy, Rosji, Chorwacji, Węgier, Rumunii, Niemiec, Austrii, Holandii, Dani, Szwecji, Norwegi, Szwajcarii, Indii, Republiki Południowej Afryki, Tajlandii.

Zakład w Pławie:
tel./fax 017 581 55 95
tel./fax 017 581 53 30

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą :

OFERTA

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u