Zakład Narzędziowy “Narmod” Sp. z o.o

Dodaj |

O FIRMIE

Zakład Narzędziowy “NARMOD” Sp. z o. o. w Żychlinie jest przedsiębiorstwem działającym głównie w branży metalowej. Został wyodrębniony ze struktur ZWMEiT “EMIT” S.A. i rozpoczął działalność z dniem 01.05.2000 roku.

Spółka NARMOD może stanowić zaplecze narzędziowe dla zakładów, które posiadają tłocznie i użytkują oprzyrządowanie o masie do 5000 kg.

Specjalnością firmy jest produkcja oprzyrządowania do obróbki plastycznej, w tym wykrojników i matryc kształtowych, oprzyrządowania do odlewania metali (modele odlewnicze, kokile, formy ciśnieniowe i grawitacyjne itp.) przyrządy obróbcze i do montażu (wiertarskie, tokarskie, frezarskie, spawalnicze itp.), urządzenia technologiczne (manipulatory spawalnicze i montażowe, prasy specjalne, urządzenia do produkcji uzwojeń itp.) oraz sprawdziany specjalne (kształtu i położenia, tłoczkowe, szczękowe).

W ramach prowadzonej działalności w zakresie modeli odlewniczych, wykonujemy elementy z drewna i materiałów drewnopochodnych (elkon i lignofol) specjalizując się głównie w produkcji opakowań.

Realizujemy zamówienia na dostawy ciągłe oraz pojedyńcze prace i usługi.

Kadra wykwalifikowanych narzędziowców i własne biuro konstrukcyjne pracujące w systemach 3D CAD/CAM – zapewniają produkcję oprzyrządowania o wysokiej jakości.

Gwarantem bezpieczeństwa dla naszych Klientów jest Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskiem i Bezpieczeństwem zgodny z normami ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001, potwierdzony stosownym certyfikatem wydanym przez PRS Gdańsk

Zapraszam Państwa do współpracy.

 

USŁUGI

STOSUJEMY PROCESY OBRÓBKI:

– wycinanie drutowe CNC,

– drążenie wgłębne,

– wiercenie i roztaczanie współrzędnościowe,

– szlifowanie współrzędnościowe i profilowe,

– szlifowanie średnic do 1000 mm i płaszczyzn 1500 x 2500 m

– obróbka cieplna i cieplno-chemiczna o temp. zabiegów do 1000°C,

USŁUGI PRODUKCYJNO-REMONTOWE

Świadczymy szeroki zakres usług produkcyjno-remontowych związanych z naszymi procesami wytwarzania. Wykonujemy również operacje w procesach wytwórczych silników i transformatorów. Wykonujemy remonty bieżące i kapitalne oprzyrządowania specjalnego i normalnego w tym:

– ostrzenie narzędzi skrawających, także z węglików spiekanych.

– regenerację i ustawianie przyrządów pomiarowych.

 

CERTYFIKATY

Nasza firma już po dziesięciu miesiącach funkcjonowania dnia 27 marca 2001 roku otrzymała certyfikat Systemu Jakości na zgodność z normą ISO 9001 : 1994.

Po wejściu w życie wyżej wymienionej normy w wydaniu z roku 2000 dnia 27 czerwca 2003 roku został nam przyznany Certyfikat Jakości na zgodność z normą ISO 9001 : 2000.

W lipcu 2004 roku został przyznany firmie certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością, Środowiskiem i Bezpieczeństwem na zgodność z normami ISO 9001, ISO 14001,
PN-N-18001.

Aby zobaczyć Certyfikat w powiększeniu kliknij na nim.

 
 


Copyright © 2019 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u