Zakład Usług Pogrzebowych Leon Machowiak

Dodaj |

O FIRMIE

Zakład Usług Pogrzebowych Leon Machowiak to najstarszy w Słupcy zakład w branży. Nasza oferta to nie tylko dopełnianie wszystkich formalości i przeprowadzanie ceremonii pogrzebowych według Państwa życzeń, ale również nasze wieloletnie doświadczenie pozwalające zachować najwyższy poziom oferowanych usług. Aby móc zapewnić Państwu należyte wsparcie w trudnych chwilach jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę.

 

OFERTA

Usługi

Nasze usługi to szeroko rozumiana oferta związana z pochówkiem – dopełnianie wszelkich formalności z nim związanych, organizacja samego pogrzebu według Państwa życzeń w wybranym przez Państwa obrządku, jak również doradztwo w najróżniejszych sprawach związanych z pochówkiem. Organizujemy pogrzeby w pochówku tradycyjnym, jak również połączone z kremacją.

Trumny

Zakład Usług Pogrzebowych Leon Machowiak, to zakład zajmujący się od początku istnienia produkcją trumien. Oferujemy trumny dębowe i sosnowe wraz z realizacją zamówień dodatkowych według Państwa życzeń.

         

Urny

W naszej ofercie jest również spopielanie. Oferujemy kilka modeli urn drewnianych lub metalowych oraz realizujemy zamówienia specjalne według Państwa życzeń.

 

 

 
 


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u