Zakład Usług Pogrzebowych “Requiem” Piotr Piątek

Dodaj |

O Firmie

Zakład Pogrzebowy o nazwie REQUIEM mieszczący się w centrum miasta przy ul. Bernardyńskiej 7 powstał w roku 1990. Prowadzimy go wraz z żoną Anną, utożsamiamy się z nim, dlatego obecna nazwa firmy brzmi REQUIEM-PIĄTEK.

Jako właściciele Zakładu angażujemy się w każdą przygotowywaną uroczystość, sprawując bezpośrednio nadzór nad organizacją i przeprowadzeniem Ceremonii. Jesteśmy w kaźdej chwili do dyspozycji rodziny osoby zmarłej.

Do pomocy zatrudniamy 10 pracowników, w tym trzech pracuje z nami prawie od początku, posiadamy 4 samochody do przewozu ciał i jeden do przewozu żałobników, obsługujących pogrzeby.

Organizujemy kompleksowe uroczystości pogrzebowe. O każdej porze dnia i nocy jesteśmy do dyspozycji klientów. Nie korzystamy z usług naganiaczy lub pośredników, naszymi zleceniodawcami są głównie osoby korzystające już wcześniej z usług naszej firmy. Pozyskiwanie klientów poprzez akwizytorów jest naszym zdaniem nieetyczne i powinno być napiętnowane. Ale nie ogólnie, tylko konkretnie – z imienia i nazwiska właściciela takiej firmy. Osoba zlecająca pogrzeb powinna mieć możliwość decyzji i wyboru, któremu zakładowi zlecić usługę, a nie być atakowana w ciężkej dla siebie chwili przez akwizytorów, dla których liczy się tylko „złapany” klient i zarobek związany z jego pozyskaniem.

Każdy pogrzeb organizujemy starannie i z taką samą dokładnością, z jednakowym poszanowaniem dla Zmarłego. Nie robimy z tej uroczystości widowiska, jednakowo traktujemy każdego klienta i tego „bogatego” i tego, który żyje skromnie.

Bo każdy chciałby, aby jego osoba najbliższa była pochowana z godnością i traktowana szczególnie. Każdy towar posiada wystawione ceny. Każda usługa jest skalkulowana i wyceniona – nie bierze się jej z powietrza lub jest inna dla każdego klienta. Nie działamy całkowicie sami, odizolowani od innych zakładów. Od wielu lat współpracujemy z zakładem pogrzebowym “DERUS” i Miejskim Zarządem Cmentarzy. Nie jeden raz mieliśmy dowody na to, że możemy na siebie liczyć w razie potrzeby.

Z uzyskanych dochodów nie korzystamy w pełni sami, współuczestniczymy m.in. w organizowaniu widowisk dla dzieci znajdujących się w szpitalu Św. Łukasza, wspieramy finansowo :

– Polski Czerwony Krzyż

– Dom Dziecka nr 1

– Tarnowskie Towarzystwo Kulturalne

– Pogotowie Opiekuńcze

– Środowiskowy Dom Samopomocy im. Św. Kingi

– Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy

– Caritas Diecezji Tarnowskiej

Jeśli po przeczytaniu tych informacji zdecydują się Państwo powierzyć nam organizację Pogrzebu, będziemy zaszczyceni i dołożymy wszelkich starań, aby uroczystość była przeprowadzona zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

 
 


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u