Zakład Wielobranżowy RADIOLEX Sp. z o.o.

Dodaj |
Warning: Illegal string offset 'id' in /home/culturov/domains/katalogprzedsiebiorstw.pl/public_html/wp-content/plugins/wordpress-tabs-slides/wp-tabs-slides.php on line 510
  • O Nas
  • Produkty
  • Usługi

Zakład Wielobranżowy Radiolex Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się rodzinna firma założona w 1988 roku przez Jana Malek. Zakład jest wiodącym producentem obudów i rozdzielnic elektrycznych przeznaczonych dla przemysłu, budownictwa, energetyki i teleinformatyki. Obecnie efektywnie rozwija współpracę handlową z firmami z UE oraz krajami dawnego ZSRR. Kilka lat temu spółka uruchomiła nowy zakład produkcyjny w Gdańsku. Ma on blisko dziesięć tysięcy metrów kwadratowych powierzchni i znajduje się w niedalekiej odległości od siedziby w Pruszczu Gdańskim.

Rozwijając nieustannie kompleksowość oferty współpracujemy obecnie z kilkudziesięcioma firmami polskimi i zagranicznymi zapewniając szybką kompletację zamówienia. Pracownicy oraz kadra nadzoru produkcyjnego i handlowego dokładają wszelkich starań, aby Państwa potrzeba została szybko i kompletnie załatwiona. Wdrożona polityka jakości zapewnia kontrolę postępu prac na każdym ich etapie.


Copyright © 2019 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u