Zakłady Drzewne “POLDAN” Eksport Import Zygmunt Kroplewski

Dodaj |

O Firmie

Zakłady Drzewne POLDAN w Sławnie początek swojej działalności datują od dnia 20 października 1980 roku. Zostały założone przez Pana Zygmunta Kroplewskiego, który w ten sposób podtrzymuje tradycję rodzinną związaną z drzewiarstwem.

Usytuowanie zakładu przy trasie Gdańsk-Szczecin w rejonie obfitującym w wysokiej jakości surowiec w postaci drewna iglastego, a także zapotrzebowanie na tarcicę oraz belkę klejoną stanowiły podstawę do podjęcia decyzji o rozbudowie zakładu.

Aktualnie o prężności Zakładów Drzewnych POLDAN” może świadczyć pobudowanie nowego Zakładu w Sławsku, a także między innymi to, że zatrudnionych jest 350 pracowników i w skali roku przerabiane jest co najmniej 80 tys. m3 surowca tartacznego. Przerabiany jest surowiec drewna iglastego i liściastego a poza tarcicą najwyższej jakości (klasa i i II)

Naszymi wyrobami są:

– klejonki w postaci kantówki okiennej i drzwiowej trójwarstwowo klejonej

– meble z drewna litego

– płyty meblowe dębowe, bukowe i sosonowe

Do klejenia drewna stosujemy kleje o dużej wytrzymałości i trwałości, co potwierdzają wyniki badań Centralnego Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Przemysłu Stolarki Budowlanej stwierdzające, że półfabrykaty z drewna klejonego warstwowo spełniają wymagania wytrzymałościowe określone w Aprobacie Technicznej ITB nr AT-15-2948/00.

Wszystkie nasze wyroby posiadają międzynarodowy certyfikat FSC.

Możemy się poszczycić tym, że nasze linie produkcyjne wyposażone są w najnowsze maszyny sterowane komputerowo. Wysoki stopień automatyzacji linii produkcyjnych zmniejsza uciążliwość pracy obsługujących je pracowników oraz podnosi jakość naszych produktów.

Poza odbiorcami krajowymi nasze wyroby są sprzedawane do Włoch, Francji, Niemiec, Danii, Szwecji, Belgii, Holandii oraz Anglii.

 

Oferta

Aby zapoznać się z naszą ofertą zapraszany na stronę www, oraz zachęcamy do kontaktu!

OFERTA

   
   

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u