Zakłady Meblarskie “Dorjan” Dorota Kijewska

Dodaj |

O NAS

Zakłady Meblarskie ,,Dorjan – Kijewscy” powstały w 1948 roku. Specjalizujemy się w produkcji mebli dla dzieci i do mieszkania z drewna sosnowego oraz bukowego. W ciągu swego istnienia, wytwarzając produkty najwyższej jakości, zdobyliśmy zaufanie Klientów zarówno w Polsce jak i na terenie całej Europy.

Wieloletnie doświadczenie w branży dziecięcej, pozwoliło nam na przygotowanie interesującej oferty, dostosowanej do życzeń oraz wymagań rodziców i ich dzieci. Dążymy do tego, aby oferowane meble dziecięce były wykonane na wysokim standardzie jakościowym, rozumianym zarówno od strony bezpieczeństwa, jak i komfortu użytkowania, dającym rodzicom gwarancję zadowolenia z dokonanego wyboru. Posiadamy nowoczesną pracownię wyposażoną w profesjonalny sprzęt i oprogramowanie, która jest kluczem do sukcesu w zakresie funkcjonalności i najwyższej jakości produkowanych przez nas mebli. Oferowane przez nas meble można samodzielne kompletować, zatem przyjemność tworzenia i aranżacji zostawiamy również naszym Klientom.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wynikającym z naszej obserwacji rynku, na bieżąco wprowadzamy nowe kolekcje. Cieszymy się, że dzięki naszej stronie internetowej istnieje możliwość bezpośredniego kontaktu z Klientami. Mamy nadzieję, że zaowocuje to licznymi i korzystnymi dla obu stron transakcjami.

 

GALERIA

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u