Złotnictwo J. Suchowier

Dodaj |

O Firmie

Firma powstała w 1977 roku. Od 1981 roku mieści się w Gdańsku-Wrzeszczu przy al. Grunwaldzkiej 146B.vis a vis Galerii  Bałtyckiej. Właścicielem firmy jest mistrz złotnictwa Janusz Suchowier (dyplom mistrzowski uzyskał w 1978 roku). Firma specjalizuje się w wyrobie obrączek ślubnych.

W naszej firmie wykonano insygnia rektorskie dla Pomorskiej Wyższej Szkoły Polityki Społecznej i Gospodarczej w Starogardzie Gd. i Wyższej Szkoły Humanistycznej “Pomerania” w Chojnicach, a także sygnety Hallera dla Ligi Morskiej i Rzecznej.

 

Oferta

W naszej ofercie znajdziecie Państwo 300 wzorów obrączek ślubnych. Na życzenie Klienta wykonujemy obrączki według indywidualnego projektu. Obrączki wykonane w naszym zakładzie grawerowane są gratis. Obrączki mogą być ozdobione kamieniami szlachetnymi (brylanty, rubiny, szafiry) lub syntetycznymi. Zapewniamy 5-letni serwis na wykonane u nas wyroby. Terminy wykonania zlecenia zwykłego to 3-4 tygodnie, ekspresowego 7 dni.Wykonujemy produkty ze złota powierzonego nam przez Klienta.

Polecamy także usługi w zakresie:

– wyrobu biżuterii złotej, insygniów rektorskich, pamiątkowych sygnetów;

– naprawy wyrobów ze złota, starej biżuterii, zegarków, przedmiotów użytkowych z metali szlachetnych.

 

Galeria

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u