ZPHU „MAT-BUD”

Dodaj |

O nas

ZPHU „MAT-BUD” Zakład Ogólnobudowlany Piotr Mickiewicz jest firmą wykonawczą oferującą usługi związane z budownictwem specjalizującym się w inwestycjach „pod klucz”. Firma prowadzi swoja działalność od ponad ćwierć wieku na terenie kraju. Siedziba firmy mieści się w Chobienicach nr 165a woj. wielkopolskie.

Wykonujemy prace polegające na wznoszeniu nowych budynków mieszkalnych i niemieszkalnych oraz budowli począwszy od przygotowania terenu przez zróżnicowany zakres robót ziemnych, fundamentowych, wykonywanie elementów nośnych, przegród budowlanych, a na układaniu i pokrywaniu dachów skończywszy.

Zajmujemy się również przebudową, rozbudową, nadbudową, modernizacją, odbudową i remontem już istniejących budynków i budowli.

Prowadzimy sprzedaż materiałów budowlanych oraz kruszywa (piasek, żwir). Firma zapewniła sobie stałe dostawy, korzystanie z upustów ze względu na podpisane umowy dealerskie z renomowanymi producentami. We wszystkich branżach oferujemy nowoczesne rozwiązania i technologie. Stosowane materiały posiadają wymagane opinie techniczne, atesty, dopuszczenie do stosowania. Dysponujemy własną bazą sprzętową – węzeł betoniarski, stolarnie z tartakiem i kopalnią odkrywkową kruszywa co pozwala nam być konkurencyjną i niezależną firmą na rynku.

 

Oferta

Aby zapoznać się z naszą ofertą zapraszamy na stronę www :

OFERTA

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u