ZPHU Włodzimierz Kiepura Eksport-Import

Dodaj |

O NAS

W firmie pracuje już czwarte pokolenie.

Dziadek, jak na dobrego fachowca przystało robił prawie wszystko, od okien, drzwi, podłóg i schodów po wozy i bryczki konne. Ojciec robił okna, drzwi i schody wdrażając na bieżąco nowe technologie i materiały (kleje, farby i lakiery, drewno klejone, okucia), cały czas rozbudowując zakład.

Z czasem jednak w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku produkcja schodów stała się ponad

połową całej naszej produkcji, a od 1997 roku nasze schody były sprzedawane również do Niemiec. Próbujemy naszych sił także na rynkach innych krajów Europy m.in. Norwegii.

Ogromny wybór wzorów i materiałów (drewno, metal, szkło itp.), bardzo wysoka jakość wyrobów, przystępna cena i możliwość komputerowego projektowania sprawiają, że praktycznie każdy klient może u nas zamówić “Coś” do domu swoich marzeń.

MY TO “COŚ” WYKONAMY I ZAMONTUJEMY

 

OFERTA

SCHODY DREWNIANE

Schody drewniane to mebel w domu, dlatego ważne jest aby dobrać gatunek drewna, kolor i wzór schodów, stosownie do wystroju całego mieszkania. Obecnie możemy zaproponować schody dębowe, klonowe (klon europejski), jesionowe, bukowe, brzozowe i sosnowe. Posiadamy własną suszarnię możemy, więc wykonać schody z materiału powierzonego. Firma nasza jest otwarta na współpracę z klientem.

Mile widziane są propozycje i sugestie z państwa strony. Schody są projektowane za pomocą nowoczesnych programów komputerowych, a klient może je obejrzeć jeszcze na etapie projektowania w postaci wizualizacji 3D.

METAL W SCHODACH

Przy obecnie panujących trendach i wymaganiach klientów bardzo często w balustradach i nie tylko, zamiast elementów drewnianych montujemy metalowe.

KAMIEŃ W SCHODACH

Czasem zdarza się, że na Państwa życzenie używamy w naszych schodach elementów z kamienia (np. granit). Są one używane nie tylko w tych częściach najbardziej eksploatowanych (po których się schodzi), ale także w podstopniach i innych elementach ozdobnych.

SZKŁO W SCHODACH

W naszych balustradach używamy czasem szkło zamiast tradycyjnych drewnianych tralek, czy podstopni.

 

GALERIA

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u