Zwalczanie Szkodników, Deratyzacja, Dezynfekcja, Deodoryzacja - Radom, Mazowieckie

Specjalistyczny Zakład D.D.D. Insekt-Dom

Dodaj |

O Firmie

INSEKT-DOM zwalcza szkodniki stosując nowoczesną i ekologiczną technologię.

Na rynku świadczymy usługi już od 20 lat.

Nabyta wiedza poparta bogatym doświadczeniem jest gwarancją wykonania usługi na wysokim profesjonalnym poziomie.

Do zabiegów D.D.D. stosujemy preparaty renomowanych producentów światowych.

Wszystkie stosowane preparaty ulegają biodegradacji oraz są bezpieczne w użyciu i przyjazne dla środowiska naturalnego.

Stosujemy ekologiczne preparaty renomowanych producentów światowych, które posiadają aktualne atesty i zezwolenia Ministerstwa Zdrowia oraz posiadają karty charakterystyki zastosowanego preparatu.

Posiadamy stosowne kwalifikacje w dziedzinie instalacji zintegrowanych systemów monitorowania i zwalczania szkodników zgodnych     z normami Unii Europejskiej / HACCP, ISO, GMP, GHP/.

Stosujemy nowoczesne preparaty renomowanych producentów światowych.

Duże znaczenie przywiązujemy o ochrony środowiska naturalnego.

Preparaty stosowane do zabiegów są ekologiczne, ulegają biodegradacji oraz są bezpieczne w zastosowaniu i przyjazne                      dla środowiska naturalnego.

Służymy naszą wiedzą oraz doświadczeniem w skutecznym zwalczaniu szkodników.

Oferujemy profesjonalnie świadczone usługi oraz konkurencyjne ceny.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszą firmą. Udzielimy niezwłocznie wyczerpujących dodatkowych informacji.

Służymy pomocą w rozwiązywaniu problemów w zwalczaniu szkodników oraz z instalowaniem i obsługą systemu monitorowania              i zwalczania insektów i gryzoni.

Firma instaluje oraz obsługuje systemy monitorowania na rynku polskim od 14 lat.

Mamy bogate doświadczenie w instalowaniu oraz obsłudze systemów monitorowania i zwalczania insektów i gryzoni.

Systemy monitorowania i zwalczania insektów i gryzoni zainstalowaliśmy i obsługujemy w zakładach produkcji żywności, przemyśle bioweterynaryjnym, zakładach przetwórstwa owocowo-warzywnego na terenie całego kraju.

Zdobyta wiedza połączona z bogatym doświadczeniem jest gwarancją wykonania usług na wysokim profesjonalnym poziomie.

Zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy.

 

Oferta Firmy

DEZYNSEKCJA

Zabiegi dezynsekcji wykazują długotrwałe działanie owadobójcze oraz są bezpieczne dla użytkowników i zwierząt domowych.

Stosując nowoczesną technologię przeprowadzamy zabiegi dezynsekcji metodą bezopryskową np: w szpitalach, masarniach, mieszkaniach, hotelach, piekarniach, zakładach przetwórstwa spożywczego bez przerywania ciągłości pracy w tych obiektach.

DERATYZACJA

Skutecznie i tanio zabezpieczamy przed gryzoniami obiekty stosując nowoczesne preparaty gryzoniobójcze.

Przeprowadzamy deratyzacje nor gryzoni zlokalizowanych przy obiektach lub na terenach zielonych. Jednokrotne pobranie preparatu jest śmiertelne dla gryzonia. Preparaty wykazują niższą toksycznośa w stosunku do nie zwalczanych gatunków oraz posiadają właściwości wabiąco-mumifikujące.

DEZYNFEKCJA

Przeprowadzamy skuteczne zabiegi dezynfekcji zabezpieczając zakłady przed występowaniem na ich terenie bakterii, wirusów, pleśni np. w zakładach przetwórstwa mięsnego, przetwórstwie spożywczym, hotelach, piekarniach.

DEODORYZACJA

Usuwamy nieprzyjemne zapachy w pomieszczeniach zamkniętych np. szpitalach, przemyśle spożywczym, restauracjach, hotelach, magazynach itp.

FUMIGACJA

Przeprowadzamy zabiegi fumigacji hal produkcyjnych, magazynów, obiektów wolno-stojących i.t.p. skutecznie zwalczając występujące tam szkodniki.

H A C C P – ZINTEGROWANE SYSTEMY MONITOROWANIA I ZWALCZANIA SZKODNIKÓW ZGODNE Z SYSTEMAMI JAKOŚCI: GHP, GMP, HACCP, BRC, ISO, TQM.

Firma instaluje zintegrowane systemy monitorowania i zwalczania szkodników. Opracowujemy oraz wdrażamy procedury zabezpieczenia zakładu przed szkodnikami. Profesjonalnie i tanio obsługujemy już zainstalowane systemy monitorowania i zwalczania szkodników. Prowadzimy monitorowanie i dokumentację zgodną z systemami jakości GHP, GMP, HACCP, ISO oraz wymogami służb sanitarnych i weterynaryjnych.

LAMPY OWADOBÓJCZE

Zabezpieczamy obiekty przed insektami fruwającymi instalując nowoczesne, skuteczne i ekonomiczne lampy owadobójcze spełniające normy HACCP.

Lampy przeznaczone są do zastosowania wszędzie tam gdzie produkty o wysokich wymaganiach sanitarnych są przygotowywane, spożywane, przetwarzane lub przechowywane.

Zastosowane energooszczędne wkłady świetlne UVA posiadają większą skutecznośa wabienia owadów, również tych najmniejszych, które często nie są wyłapywane przez inne lampy.

Strategicznie umieszczone w lampie wkłady feromonowo-lepne skutecznie przykleją owady co powoduje, że lampy doskonale nadają się do stosowania w pomieszczeniach gdzie higiena jest najważniejsza.

HACCP – ZWALCZANIE SZKODNIKÓW, MONITORING, AUDYTY, SZKOLENIA, DOKUMENTACJA.

 

Lampy

NOWOCZESNE, PROFESJONALNE, EKONOMICZNE LAMPY OWADOBÓJCZE

OWADY FRUWAJĄCE NIE MAJĄ ŻADNYCH SZANS!

LAMPY SKUTECZNIE ZABEZPIECZAJĄ OBIEKTY

INSEKT- DOM D.D.D. jest autoryzowanym przedstawicielem czołowego europejskiego producenta lamp owadobójczych, którego wyroby są znane i cenione w państwach Unii Europejskiej. Lampy posiadają aktualne certyfikaty bezpieczeństwa, atesty P.Z.H., spełniają normy I.S.O. oraz normy Unii Europejskiej CE.

Już czas na skuteczną walkę z owadami, insektami fruwającymi.

Znana seria lamp owadobójczych Deal zapewnia duże możliwości unieszkodliwienia owadów fruwających w ekonomiczny oraz skuteczny sposób.

Niewielkie wymiary i estetyczny ładny kształt sprawiają, że znakomicie nadają się do stosowania w pomieszczeniach gdzie wymagana jest estetyka i nowoczesna harmonia wystroju wnętrza.

Lampy przeznaczone są do zastosowania wszędzie tam gdzie produkty o wysokich wymaganiach sanitarnych są przygotowywane, spożywane, przetwarzane lub przechowywane.

Atrakcyjne w wyglądzie lampy Deal wykorzystują nowoczesne świetlówki aktyniczne UVA, które posiadają o 80% większą skuteczność wabienia owadów w stosunku do tradycyjnych lamp owadobójczych.

Zastosowane energooszczędne wkłady świetlne UVA posiadają większą skutecznością wabienia owadów, również tych najmniejszych, które często nie są wyłapywane przez inne lampy.

Strategicznie umieszczone w lampie wkłady feromonowo-lepne skutecznie przykleją owady, co powoduje, że lampy Deal doskonale nadają się do stosowania w pomieszczeniach, gdzie higiena jest najważniejsza.

Dzięki zastosowaniu specjalnego wkładu lepno-feromonowego skutecznie i cicho zwalcza owady.

Ciało owada przykleja się nietknięte do wkładu, co pozwala na identyfikację gatunku oraz jest pomocne przy określeniu skali i źródła infestacji.

Ułatwia to skuteczne kontrolowanie owadów zanim staną się one poważnym problemem.

Instalujemy zintegrowane systemy zabezpieczające zakłady przed szkodnikami zgodne z systemami GMP, GHP, GLP, HACCP, ISO. Posiadamy stosowne kwalifikacje w dziedzinie w/w instalacji systemów zgodnych z normami Unii Europejskiej.

Systemy ochrony przed szkodnikami mają zastosowanie w hotelach, biurach, masarniach, cukierniach, piekarniach, mleczarniach, przetwórstwie owocowo-warzywnym, szpitalach, lokalach gastronomicznych, sklepach, i.t.p.

Firma Insekt-Dom to 20 lat praktyki i doświadczenia w skutecznym zwalczaniu szkodników. Służymy doradztwem oraz pełnym serwisem ochrony przed szkodnikami.

Prowadzimy kompleksową obsługę już zainstalowanych systemów monitorowania i zwalczania szkodników.

Tanio i profesjonalnie.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u